Rooney Mara i Joaquin Phoenix tworzą jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w show-biznesie. Są jednak bardzo skryci i niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. O ciąży odtwórczyni roli głównej w filmie Dziewczyna z tatuażem poinformowała osoba z ich bliskiego otoczenia. W maju 2020 roku, gdy radosna nowina trafiła do mediów, Rooney Mara była podobno w szóstym miesiącu ciąży. Gwiazdorska para nie potwierdziła tych doniesień, ale aktorka została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru w Los Angeles. Na zdjęciach widać wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Natomiast kilka godzin temu okazało się, że Rooney Mara i Joaquin Phoenix dołączyli już do grona gwiazd, które zostały rodzicami w 2020 roku. Poznajcie płeć dziecka, imię, a także związaną z nim – absolutnie wyjątkową historię.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami

Pierwsze dziecko Rooney Mary i Joaquina Phoenixa jest już na świecie, o czym poinformował reżyser Victor Kossakovsky podczas Zurich Film Festival, a tym samym wytłumaczył nieobecność laureata Oscara na wyjątkowym wydarzeniu. Jak się okazuje, aktorka urodziła chłopca. Nie wiadomo, kiedy odbył się poród, ale według nieoficjalnych informacji maleństwo mogło przyjść na świat już miesiąc temu. Victor Kossakovsky zdradził natomiast, że Rooney Mara i Joaquin Phoenix dali mu na imię River. I nie jest to przypadek!

Rooney Mara i Joaquin Phoenix postanowili uczcić pamięć zmarłego brata aktora. River Phoenix, bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, był muzykiem, aktorem i aktywistą społecznym, który zmarł w 1993 roku wskutek przedawkowania narkotyków. Joaquin Phoenix chętnie wspomina go w wywiadach.

Gigi Hadid urodziła! Modelka opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Znamy płeć maleństwa >>>