Nawet modelki o tak ugruntowanej pozycji jak aniołki Victoria’s Secret wiedzą, że w modelingu trzeba mieć plan b. Nigdy nie wiadomo, w która stronę pójdą trendy w branży i kiedy pojawi się kolejne objawienie, dlatego na awaryjną opcję w postaci własnego biznesu decyduje się coraz więcej z nich. Pierwszy z brzegu  przykład? Anja Rubik wystartowała z własnym magazynem, Magdalena Frąckowiak załozyła markę biżuteryjną, a ostatnio wypuściła linię koszulek, dla których totalnie straciłyśmy głowę, a teraz, jak się okazuje, na rynek wchodzi linia beauty, za którą stroi sama Rosie Huntington Whiteley!

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian używa kosmetyków polskiej marki! >>>

Jak dowiodły Kardashianki, Jessica Alba, J-Lo czy Rihanna to raczej pewniak, a można nawet pokusić się  o stwierdzenie, że na pewnym etapie kariery to naturalny krok. I wystarczy wejść na Instagram gwiazdy, żeby przekonać się, że szykuje się coś naprawdę wyjątkowego.

Rose Inc., bo tak brzmi nazwa marki Rosie Huntington Whiteley, zgodnie z opisem pozwala wyeksponować piękno tkwiące wewnątrz. Krótkie video zamieszczone na jej profilu daje wgląd w to, co pojawi się w kolekcji. Na pewno nie zabraknie różu – modelka będąca twarzą własnego brandu prezentuje jasny matowy odcień  tego koloru na ustach, nasycony z nutą rozświetlenia na policzkach i wibrujący, wpadający w fiolet na powiekach.

Zdjęcia mówią same za siebie  - posty maja już ponad 35 tysięcy wyświetleń, więc można się domyślać, że także w rzeczywistym świecie będą się cieszyć podobnym zainteresowaniem. Póki co data rynkowej premiery kosmetycznych nowości od modelki jest nieznana, ale strona marki zachęca do zapisania się do newlsettera, by pozostać na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Jeśli mowa o tematach beauty, Huntington Whiteley nie jest laikiem. W 2016 debiutowała z linią Rosie for Autograph dla Marks & Spencer, w której można było znaleźć m.in. podkłady, rozświetlacze oraz całą gamę produktów do ust. Jesteście ciekawi, jak te doświadczenia zaowocują i co dokładnie przygotowała w swojej pierwszej kolekcji solo Rosie Huntington Whiteley? Spróbujecie?

ZOBACZ TAKŻE: Ten prosty trik makijażysty Beyoncé sprawi, że wasz makijaż będzie trwalszy, a skóra zyska młodzieńczy blask >>>