Rossmann przyzwyczaił nas do swoich atrakcyjnych promocji, które regularnie pojawiają się w sieci popularnych drogerii. W czerwcu 2019 w sklepach stacjonarnych oraz online wystartuje jedna z tych najpopularniejszych, bo 2+2 gratis. Jest to szansa na kolejne obfite zakupy, w ramach których można zaoszczędzić naprawdę sporo. Jak zwykle promocją objęty jest wybrany dział w drogerii Rossmann, tym razem idealny na rozpoczynające się pełną parą lato. 

Promocja 2+2 gratis Rossmann: na czym polega?

Promocja 2+2 gratis, jak nie trudno się domyślić po nazwie, polega na tym, że 2 produkty dostajemy gratis, a za 2 pozostałe płacimy. Są to produkty droższe, ale zawsze można wybrać wszystkie w podobnych cenach, żeby jak najwięcej skorzystać z rabatu. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z promocji +2 gratis warto wiedzieć, że jest ona skierowana do klientów Rossmann korzystających z aplikacji Rossmann, czyli należących do Klubu Rossmann. Co to oznacza? Tacy klienci mają w telefonie zakładkę z kodem kreskowym, który muszą okazać przy zakupach, by kasjer mógł naliczyć rabat (można naliczyć go też samodzielnie, przy kasie samoobsługowej). Ściągnięcie aplikacji zajmuje dosłownie chwilę, nie jest problematyczne, a daje mnóstwo korzyści. 

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zdradziła swój patent na piękne błyszczące nogi. Będziecie zaskoczone!

Wszystkie kosmetyki, jakie możemy kupić w promocji 2+2 gratis oznaczone są specjalną etykietą z wyraźnie widocznym napisem 2+2 gratis. Nie ma zatem możliwości, abyście przegapili objęte promocją artykuły. Pamiętajcie, że aby skorzystać z akcji, sięgacie po 4 różne kosmetyki. Oznacza to, że każdy musi mieć inny kod kreskowy. Inaczej rabat nie zostanie Wam naliczony. Z promocji Rossmann 2+2 gratis może skorzystać tylko raz. 

Rossmann 2+2 gratis promocja O krok od lata: co można kupić z rabatem? 

Najnowszej promocji Rossmann 2+2 gratis przyświeca hasło O krok od lata. Nie bez powodu! Zbiega się ona z początkiem kalendarzowego lata. A ponieważ to przyszło już na dobre, od kilku dni chętnie odkrywamy więcej ciała, zakładamy krótkie spodenki, spódnice oraz sandały. Czyli pokazujemy nogi oraz stopy, o które powinniśmy teraz szczególnie zadbać. W tym pomoże właśnie promocja Rossmann 2+2 gratis O krok od lata, gdyż akcja zniżkowa obejmuje kosmetyki do depilacji nóg oraz pielęgnacji stóp. Są to zatem kremy do stóp, peelingi, maski, maszynki do golenia, plastry z woskiem do depilacji, dezodoranty do stóp, wkładki żelowe do butów, obcinaczki i pilniczki do paznokci oraz te elektroniczne do stóp

Rossmann promocja 2+2 gratis czerwiec 2019: kiedy trwa?

Czerwcowa promocja 2+2 gratis Rossmann pod hasłem O krok od lata potrwa od 21 czerwca do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów, tak jak wspomnieliśmy już wcześniej - zarówno online, jak i w drogeriach stacjonarnych. Wiecie już, co kupicie? 

Zobacz także: Pomada do brwi Wibo: dlaczego wszyscy tak ją zachwalają i na czym polega fenomen produktu?