Jeśli Rossmann sygnalizuje, że ruszyła właśnie promocja 2+2 gratis, to oznacza, że trzeba biec na zakupy. W ramach jednej z najpopularniejszych akcji promocyjnych w tej sieci drogerii można bowiem naprawdę nieźle się obkupić i zrobić porządne zapasy kosmetyków. Jak już sama nazwa promocji wskazuje, Rossmann proponuje swoim klientom zakup dwóch produktów, a dwa kolejne dostają oni gratis. Jest jednak kilka istotnych warunków promocji Rossmann 2+2 gratis, aby z niej skorzystać. 

Promocja 2+2 gratis Rossmann: na czym polega?

Promocja 2+2 gratis skierowana jest do tych klientów Rossmann, którzy korzystają z aplikacji Rossmann, czyli oficjalnie - należą do Klubu Rossmann. Dołączyć może każdy, rejestracja dwa dosłownie chwilę, a otrzymaną w ramach niech kartę mamy w swoich telefonach. Co oznacza, że zawsze pod ręką. Jeśli już jesteśmy członkami Klubu Rossmann idziemy do pobliskiej drogerii (promocją objęte są wszystkie sklepy, także internetowy) i kierujemy się na dział objęty promocją. W maju 2019 są to kosmetyki do pielęgnacji, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wszystkie kosmetyki, jakie możemy kupić w promocji oznaczone są czerwoną karteczką z wyraźnie widocznym białym napisem 2+2 gratis. Nie ma zatem możliwości, abyście przegapili promocyjne artykuły. Następnie sięgajcie po cztery różne kosmetyki - to jeden z najistotniejszych warunków skorzystania z promocji 2+2 gratis. Oznacza to, że każdy musi mieć inny kod kreskowy. Kiedy już trafimy do kas - zarówno tych obsługiwanych przez personel Rossmann, jak i tych samoobsługowych, możemy być przygotowani na to, że zapłacimy tylko za dwa z wybranych kosmetyków - te droższe. Dwa pozostałe otrzymujemy za darmo. A wszystko to po przekazaniu kasjerowi naszej aplikacji Rossmann lub zeskanowaniu jej w czytniku kasy samoobsługowej. 

Zobacz także: Eveline Cosmetics wprowadza nowość – największy hit wśród maseczek do twarzy ostatnich miesięcy! [TEST REDAKCYJNY]

Rossmann 2+2 gratis promocja Pielęgnuj swój blask: co warto kupić?

Za każdym razem w ramach promocji 2+2 gratis akcją objęty jest inny dział w drogerii Rossmann. Są to promocje tematyczne, co pozwala na uzupełnienie zapasów w kosmetyczce lub w łazienkowej szafce. Tym razem Rossmann postawił na szeroko rozumianą pielęgnację. Stąd też hasło promocji: Pielęgnuj swój blask! W ramach majowej akcji 2+2 gratis kupicie więc m.in. kremy do twarzy, kremy BB, maseczki do twarzy, sera, peelingi, toniki, żele do mycia twarzy, płyny micelarne, pianki do mycia twarzy, a także balsamy do ust, żele pod prysznic i płyny do higieny intymnej. Rossmann nie pominął również panów, którzy w ramach promocji 2+2 gratis kupić mogą np. kremy do twarzy, żele do mycia twarzy, kremy do brody czy maski. Jeśli chodzi o marki, promocja dotyczy wszystkich dostępnych w sieci Rossmann brandów z działu z kosmetykami do pielęgnacji twarzy, m.in. AA, Bielenda, Eveline, Nivea, Tołpa, Ziaja, Barwa, Dermika, Floslek, Isana, Janda, Lirene, Mixa, Perfecta, Soraya i wielu wielu innych. My na pewno skusimy się na produkty z serii dwóch rossmanowych marek, czyli Isana Young, a dokładnie jajeczną piankę do mycia twarzy (jest genialna, ale bardzo ciężko ją dostać), czy Alterra. To kosmetyki wegańskie, idealne dla posiadaczek cery wrażliwej. Polecamy m.in. toniki i kremy tej linii. Szczęśliwie w ramach promocji 2+2 gratis znalazły się także kosmetyki Miya Cosmetics, rodzimego brandu oferującego m.in. świetne kremy, delikatny olejek do demakijażu i multizadaniowe serum - nasz hit! 

Rossmann promocja 2+2 gratis maj 2019: do kiedy trwa?

Majowa promocja 2+2 gratis Rossmann pod hasłem Pielęgnuj swój blask! potrwa od 21 maja do 31 maja lub do wyczerpania zapasów, jeżeli produkty objęte akcją promocyjną rozejdą się jak ciepłe bułeczki. A jest taka szansa, więc jeżeli planujecie skorzystać z rabatu 2+2 gratis, proponujemy zrobić to jak najszybciej! 

Zobacz także: Cera trądzikowa - 7 rzeczy, których NIE WOLNO Wam robić, jeśli macie problem z trądzikiem