Rossmann i promocja 2+2 gratis to już doskonale znana akcja wszystkim klientom popularnej sieci drogerii. Co miesiąc w Rossmannie w ramach akcji 2+2 gratis objęte są nowe działy, dedykowane różnym potrzebom. Niedawno promocją objęte były na przykład wszystkie produkty przyjazne naturze, czyli kosmetyki wykonane na bazie naturalnych składników, a także zdrowa żywność, czyli ta bez konserwantów, sztucznych barwników czy glutenu. Wiemy też, że sporą popularnością cieszą się akcje, kiedy 2+2 gratis dotyczy dostępnej w Rossmannie kolorówki, a także produktów dla dzieci. Jest to świetna okazja, by zaopatrzyć się w najbardziej niezbędne produkty i sporo zaoszczędzić. Tym razem, z okazji zbliżających się Walentynek, promocję 2+2 gratis Rossmann przygotował z myślą o upominkach. Dzięki akcji można obdarować swojego faceta czterema różnymi rzeczami, bo to właśnie produkty do męskiej pielęgnacji są tym razem na celowniku.

Rossmann promocja 2+2 gratis: produkty do męskiej pielęgnacji idealne na Walentynki

Lutowa promocja Rossmann 2+2 gratis oferuje cztery różne produkty dla mężczyzn, czyli są to m.in. kosmetyki do golenia, pielęgnacji twarzy oraz brody, dezodoranty, żele pod prysznic i chyba to, co najbardziej atrakcyjne w kontekście walentynkowego prezentu, czyli zapachy. Wychodzi na to, że można stworzyć naprawdę niezły zestaw prezentowy, w ramach którego zapłacimy jedynie za dwa produkty. Na czym dokładnie polega promocja 2+2 gratis i co powinniście wiedzieć, zanim wybierzecie się na zakupy?

3 stylizacje na walentynkową randkę, które przygotujecie w 5 minut >>>

Promocja 2+2 gratis Rossmann: na czym polega?

Promocja 2+2 gratis to jedna z najpopularniejszych akcji rabatowych w drogeriach sieci Rossmann. Na czym polega i dlaczego jest atrakcyjna? Jak już sama nazwa wskazuje, w ramach promocji 2+2 gratis kupujemy cztery produkty, ale płacimy tylko za dwa. Co ważne, muszą być to cztery różne produkty, czyli z innym kodem kreskowym. Skąd będziemy wiedzieć, czy dany produkt jest objęty promocyjną akcją? Wszystkie kosmetyki czy zapachy, tak jak w tym przypadku, są oznaczone specjalną czerwona etykietą z informacją "2+2". To, co najważniejsze, to fakt, do kogo promocja jest skierowana. A są to użytkownicy Klubu Rossmann. Dlatego jeśli jeszcze do niego nie należycie, a macie ochotę skorzystać z akcji, polecamy ściągnąć darmową aplikację na swój telefon i zarejestrować się, podając e-mail oraz tworząc hasło, co zajmie Wam dosłowne kilka minut. Co także istotne, z promocji w ramach 2+2 gratis można skorzystać tylko raz. 

Playlista na Walentynki 2019: piosenki idealne na walentynkową randkę >>>

Promocja Rossmann 2+2 gratis luty 2019: do kiedy trwa?

Aktualna promocja 2+2 gratis w Rossmannie została przygotowana z myślą o Walentynkach. Rozpocznie się więc odpowiednio wcześniej, czyli 9 lutego, dlatego spokojnie będzie można zastanowić się, na jakie produkty chcemy zapolować. Potrwa do 17 lutego, więc nawet ci, którzy nie zdążą skorzystać z promocji przed dniem zakochanych, na spokojnie będą mieli czas kilka dni po. Promocja 2+2 gratis obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych Rossmann, jak i w drogerii online.