Rossmann co miesiąc rozpieszcza nas nową promocją. W listopadzie mogliśmy sporo ugrać z okazji Black Friday. W grudniu popularna sieć drogerii proponuje jedną ze swoich najbardziej znanych akcji, czyli 2+2 GRATIS. Polega ona na tym, że przy zakupie dwóch różnych produktów z konkretnego działu Rossmann, dwa kolejne i tańsze, otrzymujecie za darmo. Promocja ta dotyczy wszystkich posiadaczy karty lub aplikacji Klubu Rossmann, dlatego każda tego typu oferta zniżkowa to idealna okazja, by w końcu stać się pełnoprawnym klubowiczem. A założenie konta trwa dosłownie sekundę.

Redaktorki Glamour.pl testują: tusze do rzęs Eveline Cosmetics za mniej niż 20 zł >>>

Promocja Rossmann 2+2 GRATIS gratis 2018: na czym polega? Zasady promocji 

Promocja Rossmann 2+2 GRATIS, tak jak już wspomnieliśmy, polega na tym, że zyskujecie w sumie cztery produkty, ale płacicie tylko za dwa. W grudniu 2018 promocją 2+2 w Rossmann objęte są produkty do pielęgnacji dziecięcej, czyli m.in. chusteczki, kremy, oliwki, płyny do kąpieli.  Akcja 2+2 GRATIS: Pielęgnuj tak, jak kochasz pozwoli Wam naprawdę sporo zaoszczędzić, dlatego grzech z niej nie skorzystać! Pamiętajcie tylko, żeby w drogeriach Rossmann szukać produktów oznaczonych znaczkiem "2+2", bo nie wszystkie kosmetyki podlegają promocyjnej akcji. Podobnie w sklepie internetowym. 

Ile trwa promocja 2+2 GRATIS w Rossmannie?

Promocja 2+2 GRATIS: Pielęgnuj tak, jak kochasz trwa od 10 do 18 grudnia zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i drogerii internetowej. Jest do doskonały momenty, żeby podczas robienia zakupów, pomyśleć o świątecznych prezentach dla bliskich. Może ktoś z Waszych znajomych spodziewa się dziecka albo właśnie przywitał na świecie potomka? Na pewno przyda mu się taka wyprawka, w postaci niezbędnych w pielęgnacji maleństwa produktów, jak chusteczki, kremy, oliwki, szampony, żele, pianki czy mydła.

Oczyszczanie twarzy - wszystko, co powinniście wiedzieć >>>