Tak jak przewidywaliśmy, w sieci drogerii Rossmann w połowie kwietnia wystartowała promocja, na którą z pewnością wiele klientek czekało od dawna. Najpopularniejsze akcje promocyjne Rossmanna to bowiem promocja 2+2 gratis, czyli rabat pozwalający na zakup czterech produktów, z czego płaci się jedynie za dwa, a także -55% na wybrane produkty. I to właśnie ta druga promocja rusza dzisiaj w Rossmannie, o czym możemy się dowiedzieć już nie z forów i grup w sieci, a z oficjalnej strony i kanałów społecznościowych drogerii Rossmann. Czego dotyczy i dlaczego cieszy się tak ogromną popularnością jeszcze zanim wejdzie w życie? 

Rossmann promocja -55% kosmetyki do makijażu: na czym polega zniżka?

Promocja -55% w Rossmannie dotyczy tzw. kolorówki, czyli wszystkich kosmetyków do makijażu. A jak wiemy, ten dział w sieci popularnych drogerii jest imponujący. W Rossmannie znajdziemy takie marki jak m.in. Eveline, Wibo, Bourjois, Max Factor, Rimmel, Delia, L’Oréal, Lovely, Maybelline, Miss Sporty czy SinSkin. To jednak tylko te najpopularniejsze, bo oferta Rossmanna pod względem kolorowych produktów jest zdecydowanie szersza. Dlatego zniżka -55% to świetna okazja, by poeksperymentować i może przetestować produkty, do jakich przymierzacie się już od jakiegoś czasu. Jak na przykład podkład, korektor, puder czy maskara. Nawet, jeśli macie swoje ulubione i sprawdzone kosmetyki, weźcie pod uwagę fakt, że w ramach promocji zapłacicie mniej niż normalnie, więc Wasz portfel nie odczuje aż tak bardzo zakupowego szaleństwa. 

Zobacz także: Jennifer Lopez wypuściła nowe perfumy. Wiemy, gdzie będą dostępne i za ile!

Zanim jednak wybierzecie się na zakupy musicie wiedzieć, na czym polega zniżka -55% oprócz tego, że dotyczy kosmetyków do makijażu. Aby naliczył Wam się rabat -55% wybieracie trzy różne kosmetyki. To znaczy, że muszę mieć one różne kody kreskowe. Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami w drogerii. Dobra wiadomość jest na pewno taka, że promocji -55% w Rossmannie możecie skorzystać maksymalnie trzy razy. No i co bardzo istotne, musicie należeć do Klubu Rossmann i posiadać aplikację. Jej założenie nic Was nie kosztuje, zajmuje chwilę, a daje tylko same korzyści! 

Promocja Rossmann kwiecień 2019: kiedy trwa?

Promocja -55% Rossmann na kosmetyki do makijażu, czyli m.in. podkłady, korektory, pudry, bazy, cienie, bronzery, róże, pomadki, kredki do oczu, kredki do brwi, tusze do rzęs czy lakiery do paznokci, obowiązuje od piątku 19 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Obowiązuje zarówno w drogeriach stacjonarnych Rossmann, jak i w sklepie online. Weźcie pod uwagę fakt, że kosmetyki objęte promocją nie podlegają zwrotom, więc sugerujemy rozważne zakupy. 

Zobacz także: Rossmann wspiera ofiary przemocy domowej. Wy również możecie dołączyć do akcji #niebieskaliniarossmann