Promocja Rossmann -55% na tzw. kolorówkę, która ma miejsce tylko dwa razy w roku - wiosną i jesienią - to jedna z tych, na którą klientki popularnej sieci zawsze czekają z niecierpliwością. I trudno się dziwić - kosmetyki do makijażu w promocyjnych cenach to nie lada gratka. Do tej pory, aby skorzystać z atrakcyjnej zniżki, trzeba było posiadać aplikację Rossmann, czyli należeć do Klubu Rossmann, a także zakupić minumum 3 produkty, aby mógł zostać naliczony rabat. Te zasady to już przeszłość, bowiem wraz z najnowszą, wrześniową promocją Rossmann wprowadza nowe regulacje.

Rossmann promocja -55%: nowe zasady

Promocja -55% Rossmann będzie teraz obowiązywać na zupełnie innych warunkach. Przede wszystkim „na klientów będą czekać obniżki różnej wysokości. Niektóre kosmetyki będzie można kupić taniej o 40%, inne o 50% czy o 60%, a niektóre nawet o 70% taniej” - możemy przeczytać na stronie internetowej drogerii. „Co więcej, pojawią się także oferty, które zakładają konieczność zakupu tylko jednego produktu, a drugi otrzymamy wtedy gratis (1+1 gratis)” - czytamy dalej w komunikacje. Klientki być może ucieszy fakt, że nie muszą już przychodzić do Rossmanna z zainstalowaną aplikacją, ponieważ nowe regulacje dają możliwość skorzystania z promocji każdemu, a nie tylko klubowiczom. I to nie koniec nowości! W ramach promocji można będzie kupić tylko jeden produkt, a nie aż trzy jak do tej pory, a także kilka sztuk tego samego produktu. Dotychczas promocja obowiązywała jednie w przypadku różnych produktów, czyli posiadających różne kody kreskowe.

Zobacz także: Od teraz roller do masażu twarzy z różowego kwarcu kupicie w Rossmannie w bardzo korzystnej cenie!

Promocja Rossmann wrzesień 2019: jakie produkty bedą przecenione?

Rossmann wraz z wprowadzeniem zmian do swojej promocji przewiduje także niespodzianki, ale ich szczegółów – jak to w przypadku niespodzianek bywa – nie zdradza. Wiadomo jednak, co będzie objęte zniżką w ramach wrześniowej akcji. Będą do kosmetyki do makijażu, czyli podkłady, pudry, róże, bronzery, rozświetlacze, kredki, eyelinery, konturówki czy tusze do rzęs. 

Rossmann promocja wrzesień 2019: kiedy się zaczyna i do kiedy potrwa?

Najnowsza akcja promocyjna w sieci drogerii Rossmann rusza w poniedziałek, 16 września. Czyli prawie miesiąc wcześniej, niż miało to miejsce do tej pory. Z rabatów będzie można skorzystać do 30 września lub do wyczerpania zapasów. Skusicie się?

Zobacz także: Tej pianki do mycia twarzy szukają wszystkie internautki. Kosztuje niecałe 10 zł. Ale to nie jedyna zaleta produktu!