Rossmann postanowił umilić swoim klientkom czas kwarantanny i prowadził do swojej oferty mnóstwo nowości. Są to m.in. nowe produkty marki Alterra, którą na pewno doskonale znają fanki kosmetyków z naturalnymi, wegańskimi składami. Do tej pory w Rossmannie można było kupić takie produkty Alterra, jak szampony, żele pod prysznic, kremy czy dezodoranty. Ale kto miał okazję robić kiedyś zakupy w niemieckim Rossmannie wie, że Alterra ma znacznie więcej produktów w swojej ofercie i są to również naturalne kosmetyki do makijażu. To właśnie one w końcu przywędrowały także do polskich drogerii Rossmann.

10 kosmetyków do cery trądzikowej i mieszanej, które musisz wypróbować >>>

Nowości Alterra dostępne w Rossmannie to podkłady, pudry mineralne, pudry w kompakcie, bronzery, róże, korektory i korektory w sztyfcie pomadki, tusze i serum do rzęs, kredka do brwi, a także kosmetyki do paznokci, m.in. odżywka wzmacniająca, odżywka nabłyszczająca paznokcie, żel do zmiękczania skórek, olejek do paznokci czy krem do paznokci. Użytkowniczki grup na Facebooku, gdzie polecają sobie kosmetyki z dobrymi składami, pod tym względem są zachwycone nowościami Alterra, Bardzo pozytywnie zaskakują również ceny, atrakcyjnie niskie! Żaden z produktów Alterra nie kosztuje więcej niż 20 zł! Podkłady kosztują 14,99 zł i 16,99 zł, pomadki 12,99 zł, a tusze 14,99 zł. Przykładowe produkty znajdziesz w GALERII >>>

Czy kosmetyki Alterra można kupić również online? Niestety, póki co nie ma takiej opcji, ale wierzymy, że niebawem się pojawi. Narazie pozostaje jedynie polowanie na te naturalne kosmetyki w drogeriach stacjonarnych Rossmann, co obecnych warunkach pandemii koronawirusa nie jest wskazane. Drogerie Rosssmann wprowadziły obostrzenia, co do ilości kupowanych produktów, jak i osób, które mogą przebywać na terenie sklepów. Dla bezpieczeństwa swojego, innych, jak i pracowników należy bezwzględnie stosować się do tych wytycznych.

Rossmann wprowadził ograniczenia w zakupach! Powodem koronawirus >>>