Jej własna marka była tylko kwestią czasu! Dziś po tygodniach odliczania, chwilę po 21:00, do sprzedaży trafiła debiutancka kolekcja Jessiki Mercedes. Pod szyldem MOIESS Swimwearblogerka proponuje wszystkim swoim fankom kostiumy kąpielowe, które charakteryzują bardzo proste, klasyczne formy i stonowana paleta kolorystyczna. Miłośniczki minimalistycznej estetyki będą zachwycone!

W pierwszym dropie na moiess.com trafiły 3 projekty dostępne w czerni, bieli oraz odcieniu nude. Mamy więc do wyboru stanik Maya i majtki Bay – do kupienia osobno lub w komplecie - oraz jednoczęściowy strój Tuula. Ten ostatni kostium wyprzedał się... w 10 minut! Nic dziwnego, że tuż po starcie sklepu padły serwery. Zainteresowanie jest naprawdę ogromne! Jak wygląda rozmiarówka w MOIESS? Zaczyna się od XS, a kończy na L. Szczegółową rozpiskę umieszczamy w galerii. Tam też znajdziecie wszystkie projekty wraz z cenami. Na zdjęciach lookbookowych prezentuje je blondwłosa Natalia Uliasz.

Warto dodać, że MOIESS póki co wysyła paczki jedynie na terenie całej Polski (jak pięknie pakowane są stroje zobaczycie na naszym Insta Stories), ale za to dostawa jest całkowicie darmowa.

Sandra Kubicka w kampanii pierwszej kolekcji kostiumów kąpielowych MOIESS - marki Jessiki Mercedes! >>>