Musimy przyznać, że Calvin Klein totalnie nas zaskoczył. Dlaczego? Otóż, jedną z jego propozycji z tegorocznej wiosenno-letniej kolekcjiPink Rubber Gloves, czyli gumowe rękawice, przypominające te do… mycia naczyń. Nie mogłyśmy sobie odmówić tego skojarzenia, gdy okazało się, że rękawiczki od projektanta wykonane są w stu procentach z gumy syntetycznej, tak samo, jak te wykorzystywane do porządków domowych. 

Jest jednak jedna dość znacząca kwestia, różniąca od siebie rękawice zaprojektowane przez Calvina Kleina od tych ze sklepu ze środkami czystości, a mianowicie cena. Koszt Pink Rubber Gloves to 390 dolarów, czyli mniej więcej 1300 zł. Sporo, prawda? Gdybyście jednak byli zainteresowani różowym dodatkiem od amerykańskiego projektanta, to możecie zamówić je na stronie SSENSE - międzynarodowej platformie modowej, umożliwiającą kupno towarów marek luksusowych. 

ZOBACZ TAKŻE: Różowy Kit Kat będzie dostępny w Polsce! Sprawdźcie, jak smakuje!

Nauczone doświadczeniem wiemy, że moda nie ma ograniczeń, dlatego w ogóle nie zdziwi nas, jeżeli staną się one największym hitem tego sezonu. Ale gdyby spojrzeć na to od strony praktycznej - czy lato w takich gumowych, kompletnie nieoddychających rękawicach może być komfortowe? Ciężko jest nam sobie to wyobrazić, dlatego stylowy dodatek od Calvina Kleina na razie nie podbił naszych serc, ale oczywiście kolorem rękawiczek jesteśmy zachwycone!