Od chwili założenia, w 1969 roku, GAP kojarzony jest z typowo amerykańską estetyką, która pasuje do wielu okazji. Klienci na całym świecie uwielbiają reprezentowany przez tę markę niezobowiązujący i wygodny styl. Wszystkie kolekcje są nowoczesną interpretacją stylizacji opartych w głównej mierze na projektach z jeansu, od których zaczynała marka jak i na klasykach GAP, które od lat stanowią nieodzowny element wielu szaf na całym świecie. 

Poznaj sklep

W ofercie GAP dostępnej na Zalando, nie zabraknie też tak istotnych w tym wiosenno-letnim sezonie jeansów. Innowacyjny materiał, z którego szyte są GAPResolution, dzięki elastycznym włóknom, zapewnia idealne dopasowanie jak i podkreślenie figury. Te miękkie, wygodne i delikatnie modelujące jeansy dostępne są w różnych krojach i odcieniach.

Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować naszym europejskim klientom kolejną, dobrze znaną i lubianą markę, jaką jest bez wątpienia GAP. Teraz, mając do dyspozycji te klasyczne fasony, klienci będą mogli jeszcze sprawniej tworzyć swoje stylizacje- mówi David Schneider, członek zarządu Zalando.

GAP z radością prezentuje swoją najnowszą kolekcję na stronach jednego z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Europie, Zalando. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wypływającej z tej współpracy możliwości zaoferowania naszej wersji amerykańskiego stylu zupełnie nowym klientom. To dla nas również okazja do zwiększenia widoczności na rynkach międzynarodowych- mówi Stefan Laban, Senior Vice President GAP International.

Poznaj sklep GAP na ZALANDO dla kobiet, dla mężczyzn oraz dla dzieci. Zalando wraz z GAP będą świętować swoją współpracę podczas ekskluzywnego wydarzenia, które odbędzie się w Berlinie 21.05.

#gapxzalando