Mamy dla Was kolejne szczegóły dotyczące nowej, siódmej edycji Top Model. I są to takie informacje, które powinny Was szczególnie zainteresować, jeśli zamierzacie spróbować swoich sił w programie. Wiadomo już, że castingi odbędą sięw maju w pięciu polskich miastach, ale nie wiemy jeszcze w których dokładnie. Jeśli jednak wiecie, że nie będziecie mogli pojawić się na nich fizycznie, już teraz możecie wziąć udział w castingu online!

Na oficjalnej stronie programu znajdziecie formularz, poprzez który zgłaszacie swoją kandydaturę na przyszłego uczestnika Top Model 7. Wymagane są oczywiście takie dane, jak wymiary, wzrost  (minimum 160 cm!) i waga. Jeśli chodzi o wiek, zgłaszać mogą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy mają 18 lat. Natomiast osoby, które ukończyły 16 rok życia także mogą wziąć udział w castingu, ale obowiązkowe jest dostarczenie pisemnej zgody opiekuna prawnego. Teraz pewnie niektórzy z Was zastanawiają się, jaka jest górna wiekowa granica? Otóż w tej kwestii nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa, co ostatnio goszcząc w Dzień Dobry TVN, potwierdziła jedna z jurorek, Joanna Krupa. Krupa wyznała też przy okazji, że skład jurorski nie ulegnie zmianie, co oznacza, że w siódmej edycji Top Model oprócz modelki zobaczymy też Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego.

ZOBACZ  TAKŻE: Ola Kuligowska, finalistka „Top Model” wyszła za mąż! Zobaczcie zdjęcia

Co ważne, jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w internetowym castingu do Top Model 7, musicie też nagrać krótkie (maksymalnie 1-minutowe) wideo, w którym zaprezentujecie się z jak najlepszej strony i kreatywnie przekonacie jury, że to właśnie Wy powinniście znaleźć się w programie. Wymaganie techniczne? Filmik nagrywacie kamerą albo telefonem komórkowym w formacie mov lub mp4, a rozmiar pliku nie może być większy niż 40 MB. Formularz znajdziecie TUTAJ. Powodzenia!