Rozmawiałyśmy już o samoakceptacji, tolerancji i antykoncepcji. Teraz przyszła pora na temat, z którym bardzo często zgłaszacie się do nas prosząc o poradę. Podczas pierwszego Dziewczyńskiego Spotkania Glamour x Grl's Room w ramach drugiej edycji spróbujemy z pomocą ekspertek rozwiązać najbardziej trapiące problemy i odpowiedzieć na pytania dotyczące budowania relacji, randkowania w sieci i sekskomunikacji, czyli najprościej mówiąc – związków w dobie social media. Jak stworzyć partnerski układ pełen miłości i zrozumienia, ale także jak znaleźć miłość i jak technologia nam dziś w tym może pomóc, choć nie musi.

Na pierwsze jesienne spotkanie zaprosiłyśmy trzy fantastyczne ekspertki. Będzie z nami Agata Loewe, psycholożka i seksuolożka, twórczyni Instytutu Pozytywnej Seksualności, z którym związana jest także Patrycja Wonatowska (współtwórczyni Instytutu), seksuolożka i terapeutka, nasza druga ekspertka. Trzecią jest Anna Czarnecka, psychoterapeutka, która prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych. Jest założycielką Ośrodka Psychoterapii i Coachingu INNER GARDEN.

Orgazm? „Wiele kobiet mówi, że dalej już nic nie ma”, czyli jak to jest u nas z przyjemnością, jakie są rodzaje orgazmów i co zrobić z ich brakiem tłumaczy seksuolożka Agata Loewe

Ale żeby jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby wprowadziłyśmy kilka nowych rzeczy do tego szalenie bliskiego nam cyklu. ZMIENIAMY MIEJSCE, DZIEŃ I GODZINĘ!
 

Rusza druga edycja Dziewczyńskich Spotkań Glamour x Grl's Room

Po raz pierwszy spotkamy się w zupełnie nowym miejscu, bo w samym centrum Warszawy, w butiku Risk Made in Warsaw przy ul. Szpitalnej 6A (wejście przez podwórko). Tam na co dzień kupicie ubrania tej polskiej marki odzieżowej, którą tworzą dziewczyny wierzące równie mocno jak my w siostrzeństwo i siłę kobiet.

Zmieniamy także dzień tygodnia i spotkamy się z Wami w czwartek 26 września o godzinie 19:30. Gwarantujemy, że będzie to inspirujący wieczór i jak zawsze naładuje Was pozytywną energią i wiarą, że można zdobywać szczyty.

Po to są właśnie te spotkania! Dla tych, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z ideą Dziewczyńskich Spotkań napiszemy tylko, że powstały z myślą o dziewczynach takich jak Wy i takich jak My. Mają być przestrzenią z intymną, kameralną i przyjazną atmosferą, w której możemy porozmawiać na ważne tematy, poznać siebie nawzajem i stworzyć coś absolutnie niepowtarzalnego – dziewczyńską więź opartą na zaufaniu, wsparciu i merytorycznej wiedzy. Chcemy żebyście dzięki zaproszonym ekspertkom znalazły odpowiedzi, ale także informacje na interesujące Was tematy. Zresztą, przekonajcie się same, co dają te spotkania i wpadnijcie już w czwartek 26 września do butiku Risk Made in Warsaw.

Pamiętajcie tylko, że obowiązuje rejestracja, a ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń! Formularz, który należy wypełnić znajdziecie poniżej. I tu kolejna NOWOŚĆ! Po raz pierwszy prosimy Was o informację, czego chciałybyście się dowiedzieć na takim spotkaniu w temacie budowania relacji w dobie digitalu, lub na jakie konkretnie pytania poszukujecie odpowiedzi.

Termin: 26.09.2019 (czwartek), godzina 19:30

Miejsce: Risk Made in Warsaw, ul. Szpitalna 6A, Warszawa

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!