Kto by pomyślał, że duet dwóch najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood może okazać się również najzabawniejszym duetem. Ryan Reynolds i Jake Gyllenhaal spotkali się na planie filmu "Life", który w polskich kinach zadebiutuje dzisiaj, czyli 24 marca. Okazało się, że aktorzy mają bardzo podobne poczucie humoru, co możecie zobaczyć na filmie, w którym aktorzy odpowiadają na najczęściej zadawane na ich temat pytania w Google.

Podczas promocji swojej najnowszej produkcji, Ryan i Jake udzielili zabawnego wywiadu serwisowi "Wired". W serii "Answer the Web's Most Searched Questions" wcześniej wzięły udział takie pary jak Jennifer Lawrence i Chris Pratt, lub Jennifer Aniston i Jason Bateman. Na czym polega cała zabawa?

Zaproszone gwiazdy muszą odpowiedzieć na pytania, które internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarkę Google. Nie są to jednak zwykłe pytania, niektóre dotyczą życia prywatnego gości programu. Zdarzają się też takie, które potrafią całkowicie zaskoczyć.

Ryan i Jake już na początku wywiadu przyznają się, że wielokrotnie wpisywali swoje imię i nazwisko w wyszukiwarkę Google, by sprawdzić co internauci piszą na ich temat. Reynolds przyznał zabawnie:

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu wpisał w Google swoje imię i nazwisko. Po wszystkim kończy się z taką myślą w głowie: O mój Boże! Sekundę temu myślałem o sobie w samych superlatywach!

Z każdym kolejnym pytaniem robi się coraz lepiej. Internauci ciekawi byli czy Ryan Reynolds jest spokrewniony z Ryanem Goslingiem. Okazało się, że Jake zna odpowiedź na to pytanie:

Kanada przespała się z Ameryką i z tego połączenia narodzili się oni! Są bliźniakami, które próbowały wykończyć się wzajemnie w łonie matki, lecz im się to nie udało. Urodzili się obciążeni ogromną, życiową traumą, dlatego oboje zostali aktorami. 

Reynolds nie musiał czekać długo, by odpłacić się swojemu filmowemu partnerowi zaczepną odpowiedzią. Gdy pojawiło się pytanie, co dokładnie jada Jake Gyllenhaal, odpowiedział:

Zabawne, że dokładnie o to pytacie! Jake uwielbia jeść małe pandy.

Zobaczcie zabawny wywiad z udziałem Ryana Reynoldsa i Jake'a Gyllenhaala dla serwisu "Wired". Ciekawe jak w takiej sytuacji poradziłyby sobie nasze polskie gwiazdy?