Kobiety zazwyczaj martwią się dziwnymi grymasami, które robią podczas seksu oraz tym, jak wygląda ich ciało - szczególnie brzuch i piersi. Przejmujemy się także krostkami, które dla mężczyzn są zwyczajnie niewidoczne oraz tym, że niedokładnie ogoliłyśmy nogi. Podczas gdy płeć żeńska skupia się na swoim wyglądzie, faceci przejmują się czymś zupełnie innym i mają szczere nadzieje, że ich partnerki tego nie zauważają. O co dokładnie chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Kiedy odgarniają rzeczy z łóżka

Zdarza się tak, że w łóżku zostanie koszulka do spania, książka lub inne przedmioty ciężkie do zdefiniowania. Czasami mężczyźni próbują je „sprzątnąć”, zrzucając je niepostrzeżenie nogą na podłogę, np. podczas gry wstępnej. 

Kiedy sprawdzają zegarek

Niektórzy faceci są ciekawi, ile trwał stosunek, a sprawdzenie tego jest silniejsze od nich, dlatego starają się dyskretnie zerknąć na zegarek, co nie zawsze im wychodzi.

Orgazm jest dobry dla naszego ciała. Oto 5 jego pozytywnych skutków >>>

Kiedy mają problem z założeniem prezerwatywy

Tutaj chodzi o ego. Mężczyznom wydaje się, że gdy nie mogą otworzyć prezerwatywy lub jej założyć (niektóre egzemplarze wyjątkowo nie chcą współpracować, chyba wszyscy to przerabialiśmy) stają się w oczach swoich partnerek amatorami.

Kiedy wydają dziwne dźwięki

Kobiety martwią się tym, kiedy są zbyt głośno, natomiast mężczyźni mają tendencję do przejmowania się dziwnymi dźwiękami, które podczas orgazmu wymykają się spod kontroli. 

Kiedy obficie się pocą

To normalne podczas seksu, że obydwoje jesteście mokrzy od potu. Niektórzy mężczyźni, szczególnie w okresie dojrzewania, mają problem z nadmierną potliwością i bardzo ich to stresuje. 

Kiedy oglądają się w lustrze

Kobiety także patrzą na siebie w lustrze, kiedy są nagie i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Mężczyźni wyjątkowo uważają, aby ich dziewczyny nie przyłapały ich podczas tzw. „obczajki”.