Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, która przy okazji jest jedną z najbardziej pracowitych i ambitnych dziewczyn, jakie znamy. 25-latka do niedawna mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała jako fotomodelka. Gwiazda odnosi również sukcesy na rodzimym rynku i stanowi inspirację dla wielu osób (na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tys. użytkowników – oprócz udziału w kampaniach, niedawno zaprojektowała kolekcję sukienek dla marki Sugarfree, która okazała się ogromnym sukcesem! Sandra Kubicka nie spoczywa jednak na laurach – jakiś czas temu 25-latka stworzyła swoje autorskie perfumy we współpracy z marką Kontigo. Zapachy All Day i All Night również cieszą się dużym zainteresowaniem.

Sandra Kubicka zagra w filmie! Modelka pojawi się na wielkim ekranie u boku Aleksandry Popławskiej i Tomasza Karolaka >>>

Sandra Kubicka jest w centrum zainteresowania również ze względu na swoje życie prywatne. Kilka miesięcy temu celebrytka rozstała się ze swoim narzeczonym, Kaio Alves Goncalvesem, z którym mieszkała w Miami. Para była bardzo lubiana w polskim show-biznesie i planowała dwa śluby – jeden w Polsce, drugi w Miami. Niestety najpierw Sandra poinformowała o przełożeniu ceremonii z powodu pandemii koronawirusa, następnie ujawniła, że rozstała się z brazylijskim przedsiębiorcą i wraca do kraju. Zapewniła, że pozostają w dobrych relacjach, jednak chwilę potem Kaio skomentował rozstanie z Sandrą i mówił, że chciał rozstać się z nią już w grudniu zeszłego roku, jednak ona szantażowała go emocjonalnie. Modelka zdementowała te spekulacje.

Sandra Kubicka kupiła sobie pierścionek zaręczynowy! 

U boku Sandry Kubickiej pojawił się nowy chłopak. Jest nim przedsiębiorca Wiktor Waligóra, który ma 26 lat. Modelka potwierdziła nowy związek i powiedziała, że wraz z ukochanym mają podobne priorytety i nie chcą się z niczym śpieszyć. Wczoraj na jej profilu pojawiła się relacja, w której wyznała, że kupiła sobie pierścionek zaręczynowy z miłości do samej siebie. „Jak wiecie, moje życie prywatne to jest żenua. Jestem tego świadoma. To było spowodowane tym, że byłam bardzo głodna miłości i chciałam mieć obok siebie kogoś, kto będzie mnie wspierał. Pytacie, jak sobie radzić ze złamanym sercem. Ja już dzisiaj się z tego śmieję, bo nie czuję złych emocji – nienawiści, smutku”, wyznała szczerze na Instagramie.

Następnie dodała, że wybrała się z przyjaciółką w poszukiwaniu pierścionka dla niej, ale przy okazji postanowiła spełnić swoje marzenie o diamencie. „Przecież nie muszę czekać na mężczyznę, który mi się znowu oświadczy, bo szczerze to mi się odechciało tych zaręczyn... Zrozumiałam, że trzeba siebie kochać i poprosiłam o rozmiar większy, na środkowy palec. Nie czuję presji, żeby się zaręczać, ale chciałam mieć diament, więc go mam”, powiedziała Sandra Kubicka. To dobra lekcja miłości do siebie oraz samoakceptacji dla nas wszystkich!