Sandra Kubicka przeprowadziła się niedawno do Polski z Miami, ponieważ – jak wyznała jakiś czas temu na Instagramie – tutaj czuje się szczęśliwa. Zbiegło się to ze zmianami w jej życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. 25-latka zaprojektowała własną linię sukienek dla marki Sugarfree, która okazała się ogromnym sukcesem wśród klientek. Stworzyła również autorską linię perfum All Day & All Night we współpracy z ekspertami Kontigo. Zapachy są dostępne od lipca online oraz stacjonarnie w sklepach kosmetycznych.

Sandra Kubicka jest bardzo pracowita i ambitna, jej życie zawodowe obfituje w wiele sukcesów. Modelka robi karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkała do niedawna razem ze swoim narzeczonym, Kaio Alves Goncalvesem. Para tworzyła jeden z najbardziej lubianych duetów w polskim show-biznesie. W zeszłym roku Kaio oświadczył się Sandrze i postanowili, że zorganizują w tym roku dwa śluby: jeden z Miami, drugi w Polsce. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak ich plany i – podobnie jak wiele innych osób – byli zmuszeni przełożyć ceremonię zaślubin. Szybko okazało się, że nie tylko epidemia wpłynęła na ich decyzję. W maju Sandra Kubicka poinformowała o rozstaniu z brazylijskim przedsiębiorcą. Modelka wyznała, że nie czuje się bezpieczna u boku swojego narzeczonego w Miami, dlatego postanowiła wrócić do Polski, a decyzję podjęła ze względu na różnicę charakterów i inne priorytety w życiu. Kaio chciał jak najwięcej czasu spędzać z przyjaciółmi, natomiast Sandra potrzebowała poczucia bezpieczeństwa, spokoju i stabilizacji. Zapewniła, że pozostają w dobrych relacjach.

Sandra Kubicka rozstała się z Kaio Alvesem Goncalvesem? Modelka wydała oświadczenie w tej sprawie >>>

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! 

Kaio Alves Goncalves nie komentował rozstania z Sandrą Kubicką aż do niedawna. Przedsiębiorca opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że chciał zerwać z modelką już w grudniu, ale ona szantażowała go i groziła, że się zabije. 25-latka skomentowała tę sytuację w rozmowie z serwisem Gala.pl – Jestem zażenowana twierdzeniami mojego byłego narzeczonego jakoby chciał mnie zostawić już od grudnia! Jeszcze w lutym nagrywaliśmy romantyczny spot do reklamy moich perfum w Polsce...  Nie wiem, czy wtedy udawał, czy teraz udaje walcząc o uwagę mediów, emitując ogłoszenia w języku polskim – wyznała Sandra. Dodała również, że bardzo go kochała i do końca wierzyła, że będzie ojcem jej dziecka. 

Na szczęście te przykre momenty Sandra Kubicka ma już za sobą, a serwis Gala.pl donosi, że u jej boku pojawił się nowy partner. Para nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, ale nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej. Piękna Polka spotyka się z 26-letnim przedsiębiorcą, Wiktorem Waligórą. Jest inwestorem i partnerem spółki Realty Corporation z siedzibą w Londynie. Sandra i Wiktor nie opublikowali wspólnego zdjęcia, ale chłopak towarzyszył jej podczas uroczystej premiery autorskich perfum w Warszawie. Co więcej, jak informuje Gala.pl, para ma sobą wspólny urlop w Chorwacji pod koniec czerwca. Mamy nadzieję, że Sandra Kubicka już niedługo potwierdzi związek z nowym partnerem, Wiktorem Waligórą!