Sandra Kubicka rozstała się z partnerem niecały rok po zaręczynach. Modelka i jej pochodzący z Brazylii ukochany wydawali się tworzyć idealny związek. W wielu wywiadach Kubicka wyznała z resztą, że Kaio Alves Goncalves jest miłością jej życia i mężczyzną, z którym planuje swoją przyszłość. Para kupiła nawet dom w Miami i miała stanąć przed ołtarzem latem tego roku, niestety plany pokrzyżowała im pandemia. Teraz okazuje się, że do wesela ostatecznie nie dojdzie i to wcale nie z powodu COVID-19. Sandra Kubicka postanowiła odejść od ukochanego, a o przyczynach rozstania opowiedziała na swoim Instagramie.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves rozstali się

Powodem rozstania Sandry Kubickiej i Kaio Alves Goncalvesa miały być rozbieżne wizje wspólnego życia. Modelka chciała zwolnić, zająć się planowaniem rodziny i zrezygnować z imprez, natomiast jej partner zamiast wieczorów z nią często wybierał wyjścia na miasto z kolegami.

- Moja rada dla kobiet, które pytają, jak sobie radzę i dlaczego łatwo mi odejść. Po pierwsze trzeba znać swoją wartość. Jeśli jest wam źle i zastanawiacie się, czy podjęłyście dobrą decyzję przypomnijcie sobie, ile razy błagałyście, żeby się zmienił. Gdy podjęłaś już tę decyzję, że się rozstajecie, pomyśl jak zachowywał się na koniec. To zmienia cały punkt widzenia i inaczej go zapamiętacie. Pamiętajcie, jak chce pójść za inną to niech idzie, jak chce iść za kolegami to niech idzie. Znajcie swoją wartość, wiedzcie na co zasługujecie i na pewno wśród 7 miliardów ludzi na świecie znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Was uszczęśliwić. [...]

Szanujcie się w związku. Jak ktoś przestaje Was szanować, to się odchodzi. Wiem, że w moim młodym życiu byłam już dwa razy zaręczona, więc coś w tym jest, że faceci chcą mnie od razu usadzić. Ale nie wyszło, bo ja mam swoje standardy i ich nie zaniżam. To oni mają do nich dorównać. I nie uważam tego za porażkę, to są po prostu lekcje, które wyciągam. W pewnym momencie byli idealni, ale potem to się zmienia i jak się zmienia, to się odchodzi - wyznała na Instagramie modelka.

Sandra Kubicka wyprowadziła się z Miami do Polski

Ale to nie wszystko. Sandra Kubicka zdecydowała się całkowicie zmienić swoje życie i podjąć stanowcze decyzje. Nie tylko oddała narzeczonemu pierścionek zaręczynowy, ale też po 14 latach spędzonych w Miami, przeniosła się do Polski. 

- Żegnaj Miami. Byłam tu 14 lat, ale w końcu nadszedł ten dzień. Mogę szczerze powiedzieć, że spełniłam mój amerykański sen. Osiągnęłam tu wszystko, co chciałam. Imprezowałam z gwiazdami rocka, spędzałam czas z tyloma fajnymi ludźmi, widziałam to wszystko, zrobiłam wszystko i z tego się cieszę. Mieszkałam tu jako dziecko, ale jestem teraz kobietą i jestem gotowa zacząć następny rozdział! Nie mogę się doczekać, aby zbudować swój wymarzony dom w lesie, aby zacząć karierę jako przedsiębiorca. Modeling był niesamowity i nadal jest, wciąż pozuję, ale w ubiegłym roku obudziła się moja kreatywna strona. Chcę tworzyć! - czytamy w najnowszym poście Sandry Kubickiej.

ZOBACZ TEŻ: SANDRA KUBICKA zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony, Kaio Alves Goncalves?