Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves stworzyli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Zakochani mogli na sobie polegać w każdej sytuacji – przedsiębiorca wspierał swoją ukochaną m.in. podczas jej walki z PCOS. W sierpniu 2019 roku Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves zaręczyli się. Następnie (pomimo małego kryzysu w związku) rozpoczęli przygotowania do ślubu, a właściwie do ślubów, ponieważ para zdecydowała się na organizację dwóch ceremonii – w Miami oraz w Polsce. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany. Sandra Kubicka przyznała w jednym z wywiadów, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym są zmuszeni przełożyć ślub, który miał odbyć się w lipcu 2020 roku w Polsce. Na uroczystości mieli pojawić się bowiem goście z (dosłownie!) całego świata. Natomiast wczoraj modelka opublikowała post na Instagramie, w którego opisie poinformowała o przerwie w związku. Nagrała również Instagram Stories na ten temat. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves rozstali się!

„Jeszcze będzie dobrze” – tak brzmią pierwsze słowa oświadczenia, które wczoraj Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie. Zarówno w poście, jak i na Instagram Stories modelka przyznała, że nie jest szczęśliwa w Miami – u boku swojego partnera. Właśnie dlatego postanowiła wrócić do Polski, gdzie czuje się najlepiej. Sandra Kubicka podjęła taką decyzję m.in. ze względu na różnice charakteru. Kaio Alves Goncalves lubi imprezować, chce jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi przyjaciółmi, natomiast modelka potrzebuje spokoju i stabilizacji. „Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Myślę, że to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej myśli” – czytamy w dalszej części oświadczenia. Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves nie wiedzą, jak długo potrwa ta przerwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze będzie dobrze Kaio mnie uszczęśliwił jak nigdy w życiu. Podnosil na duchu, wspierał, jest miłością mojego życia. Niestety nie jestem w Miami szczęśliwa.. a żeby go uszczęśliwić muszę ja być szczęśliwa sama ze sobą. Przeprowadzam się do Polski. Śmialiśmy się wczoraj przez łzy ze nie potrafimy żyć bez siebie i ta przerwa długo nie wytrzyma.. ale ja narazie potrzebuje przestrzeni. Odetchnąć w spokoju. Kaio jest mega zabawowa osoba dlatego cały świat go pokochał, ja od jakiegos czasu potrzebuje spokoju i to tez jest ok!! Styl życia w miami nie ułatwia nam aby być spokojna rodzina. Czasami trzeba stracić drugiego człowieka żeby to docenić. Mysle ze to tylko ulepszy wszystko. Jestem dobrej mysli. I love you Kaio with all my heart, thank you for making me so happy. I’m not giving up on us..

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA (@sandrakubicka) Maj 17, 2020 o 9:47 PDT

O szczegółach swojej decyzji Sandra Kubicka opowiedziała również na InstaStory. Modelka przyznała, że pozostaje w bardzo dobrych relacjach z Kaio. Co więcej, poprosiła swoich fanów, aby się nie martwili – zakochani byli sobie całkowicie wierni, nikt nikogo nie skrzywdził, po prostu przestali uszczęśliwiać siebie nawzajem.

Sandra Kubicka pokochała szpilki Evy Longorii. Znajdziecie je w ofercie polskiej marki Modivo! >>>