Sandra Kubicka i Cedric Gervais nie są już razem? To pytanie zadają sobie fani pary, którzy zauważyli, że z ich profili na Instagramie zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Przypomnijmy, że Cedric Gervais poprosił Kubicką o rękę w czasie Świąt Bożego Narodzenia, które para spędzała z przyjaciółmi w Aspen. "Nie mogę się doczekać, by stworzyć z tobą rodzinę i zostać panią Gervais" - napisała wtedy Sandra we wzruszającym poście i opublikowała zdjęcie wspaniałego pierścionka zaręczynowego z diamentem. Kubicka i Gervais mieszkali razem w Miami, planowali ślub i huczne wesele, a o ich szczegółach jeszcze niedawno Kubicka opowiadała nam w wywiadzie dla Gala Studio. Mieli nawet ustaloną datę ślubu, modelka wybrała również suknię na ten wyjątkowy dzień. Czyżby to był już koniec ich wielkiej miłości...?

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?

Jeszcze do niedawna u Sandry Kubickiej można było obejrzeć m.in. romantyczny filmik z zaręczyn w Aspen, czy inne urocze zdjęcia z ukochanym. Teraz to wszystko nagle zniknęło, a para nie obserwuje się już nawet na Instagramie. Sandra Kubicka i Cedric Gervais byli ze sobą przez 5 lat. Planowali pobrać się w przyszłym roku, a wkrótce potem założyć rodzinę.

Cedric Gervais to pochodzący z Francji producent muzyki house, DJ oraz aktor. W 2013 roku Gervais otrzymał nagrodę Grammy za remiks hitu Lany del Rey "Summertime Sadness". Na zaręczynach pary był obecny m.in. David Guetta, bliski znajomy Cedrica Gervaisa, który miał również wystąpić na ich weselu. Gervais jest starszy od Kubickiej o 16 lat. Czyżby to właśnie różnica wieku i wynikających z niego różnych oczekiwań od życia była przyczyną ich rozstania? Próbowaliśmy skontaktować się z Sandrą Kubicką, ale jak na razie nie udało nam sie uzyskać komentarza na temat nagłego rozstania pary.

AKTUALIZACJA: Cedric Gervais odpowiedział fance, która pod jednym z jego zdjęć zapytała: "Czy Twój ślub z Sandrą jest nadal aktualny?". DJ skwitował to krótkim "tak", ucinając jednocześnie plotki o rozstaniu. Chwilę później Sandra Kubicka dodała jeszcze: "dziecinne kłótnie". Jak widać nie mamy się czym martwić, bowiem Sandra Kubicka i Cedric Gervais nie rozstali się. Jak każda para, mają gorsze dni i zdarzają im się sprzeczki, a wtedy po prostu robią sobie na złość... 

Z niecierpliwością czekamy na ślub Sandry i Cedrica oraz życzymy im wytrwałości!

Zobaczcie ZDJĘCIA Sandry Kubickiej z narzeczonym --->

Zobacz także: