Sandra Kubicka zaręczyła się! 24-letnia modelka przyjęła oświadczyny swojego partnera, Kaio Alves Goncalvesa. Biznesmen oświadczył się Kubickiej po przylocie do Polski, gdzie gwiazda trenuje obecnie do jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Od samego początku ich związku Sandra podkreślała, że Kaio jest miłością jest życia i że znalazła mężczyznę, z którym planuje swoją przyszłość. Para kupiła nawet niedawno swój pierwszy dom w Miami. Na tak poważny krok, Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalvesa zdecydowali się zaledwie po sześciu miesiącach znajomości, ale jak twierdzi modelka, w ich przypadku czas nie gra roli: "Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego" - mówiła w wywiadzie dla DDTVN.

Sandra Kubicka zaręczyła się!

Ostatni czas był dla Sandry Kubickiej naprawdę ciężki. Przypomnijmy, że modelka była zaręczona z francuskim dj-em, który jak później się okazało, zdradzał ją ze swoimi fankami. Kiedy sprawa wyszła na jaw, Cedic Gervais błagał Kubicką o wybaczenie, ale gwiazda ostatecznie wyprowadziła się z ich wspólnego domu i po dziewięciu miesiącach od zaręczyn, oddała dj-owi pierścionek. Oprócz tego, Sandra Kubicka niedawno dowiedziała się, że cierpi na PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. Choroba spowodowała, że modelka przytyła 17 kg, zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, a stan jej cery znacznie się pogorszył. Swojej przypadłości musiała podporządkować całe życie, zmienić nawyki i jeszcze bardziej niż dotychczas, dbać o sylwetkę. Modelka mierzy się też z negatywnymi komentarzami fanów, którzy nie wiedząc o jej chorobie, atakują jej wygląd na Instagramie oraz restrykcyjną polityką branży mody i utratą zleceń. 

Zaręczyny z Kaio Alves Goncalvesem, który uleczył jej złamane serce, wspiera ją w walce z chorobą i obdarza miłością, są z pewnością dla modelki spełnieniem marzeń!

Kim jest narzeczony Sandry Kubickiej?

Narzeczony Sandry Kubickiej to pochodzący z Brazylii Kaio Alves Goncalves. Ma 39 lat i na co dzień mieszka razem z modelką w Miami. Jest inwestorem i przedsiębiorcą - zarządza firmą z luksusowymi samochodami oraz doradza w branży IT. Kaio ma kilkuletnią córkę z poprzedniego związku.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves poznali się w styczniu, podczas imprezy na jachcie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Para zaledwie po dwóch tygodniach zdecydowała się razem zamieszkać, a po sześciu miesiącach znajomości kupić wspólny dom. Modelka i biznesmen w relacjach na Instagramie często podkreślali, że planują wziąć ślub i wychowywać dzieci, a Kubicka niejednokrotnie żartobliwie domagała się od partnera zaręczynowego pierścionka.

Zdjęcia Sandry Kubickiej i Kaio Alves Goncalvesa obejrzycie w naszej GALERII.