W wigilijny wieczór Sara Boruc Mannei podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Opublikowała rodzinne zdjęcie ze swoim mężem Arturem Borucem i córkami w świątecznych piżamach, zdradzając, że już wkrótce dołączy do nich nowy członek rodziny! Okazało się, że Sara trzymała to w tajemnicy dość długo, ponieważ już za ponad 2 miesiące urodzi trzecie dziecko. Celebrytka po raz kolejny zaskoczyła fanów i zdradziła płeć maleństwa. 

Sara Boruc Mannei zdradziła płeć dziecka

Sara Boruc Mannei w 7. miesiącu ciąży wygląda kwitnąco! Wczoraj podzieliła się z fanami kolejną informacją dotyczącą trzeciego dziecka, publikując zdjęcie z brzuszkiem na Instagramie. Celebrytka wyznała, że jej rodzina powita na świecie chłopca! Sara nie kryła swojego szczęścia, podpisując zdjęcie: „Będzie upragniony chłopczyk”. Sara na szyi miała delikatny naszyjnik z zawieszkami w kształcie literek, układające się w napis: „It’s a boy”. Biżuteria pochodzi oczywiście z kolekcji marki Sin By Mannei, której jest współwłaścicielką. Sara i Artur, który aktualnie gra w angielskim klubie Bournemouth, są już rodzicami 8-letniej Amelii i 10-letniej Olivii. 

Olga Kalicka została mamą! Aktorka zdradziła płeć dziecka >>>

Podejrzewamy, że już niedługo na Instagramie Sary Boruc Mannei pojawi się relacja z baby shower, na którym na pewno nie zabraknie jej koleżanek, również żon znanych piłkarzy, na czele z Mariną Łuczenko-Szczęsną oraz Anią Lewandowską. Być może niedługo celebrytka zdradzi również imię swojego synka? Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące trzeciego dziecka Boruców. A tymczasem zobaczcie poniżej, jak pięknie wygląda Sara Boruc w ciąży.