Sarah Jessica Parker należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność i unikają skandali. Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wielokrotnie podkreślała, że ma niewiele wspólnego z Carrie Bradshaw. Już od blisko 25 lat tworzy bowiem szczęśliwe małżeństwo z Matthew Broderickiem. Para ma troje dzieci: syna – Jamesa, który w tym roku skończy 19 lat, a także 12-letnie córki-bliźniaczki – Tabithę oraz Marion. Rodzice niechętnie wspominają o nich w wywiadach, raczej nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, poza tym rzadko zabierają swoje pociechy na imprezy branżowe. Ostatnio zrobili jednak wyjątek. Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick zaprosili swoje dzieci na premierę sztuki teatralnej, w której razem występują. 

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick pokazali dzieci. Jak dziś wyglądają James, Tabitha oraz Marion?

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera sztuki „Plaza Suite”, w której Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick grają małżeństwo z wieloletnim stażem - jak w prawdziwym życiu. Ku zaskoczeniu wielu osób gwiazdy produkcji pojawiły się na czerwonym dywanie w towarzystwie Jamesa, Tabithy oraz Marion. W przeciwieństwie do 19-latka, który kilka miesięcy temu wspierał swoją mamę podczas premiery „I tak po prostu”, bliźniaczki wystąpiły publicznie po raz pierwszy od bardzo dawna. Właśnie dlatego nie powinien dziwić fakt, że właśnie dziewczynki zwróciły szczególną uwagę fotoreporterek i fotoreporterów. 

Jak wyglądały i wyglądali? Z okazji premiery wspomnianej już sztuki na Broadwayu Sarah Jessica Parker założyła spektakularną suknię od Prabala Gurunga z tiulem oraz kamieniami – dziś mówią o niej wszyscy. Matthew Broderick oraz James Broderick mieli na sobie klasyczne garnitury, Marion Broderick postawiła na sukienkę w odcieniu pudrowego różu, a Tabitha Broderick na kreację ze skóry (albo jej imitacji). Najnowsze zdjęcia całej rodziny możecie zobaczyć w naszej galerii. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.