W najnowszym lookbooku włoskiej marki bieliźnianej Intimissimi po raz kolejny udział wzięła Shlomit Malka. Tym razem towarzyszy jej także serbska piękność Bojana Krsmanovic. 

W kolekcji jesień-zima 2016 znajdziecie dwie linie seksownej bielizny: "Romantic Tale" i "Oriental Express". Ta pierwsza to iście liryczna kolekcja inspirowana kształtami zaczerpniętymi wprost z natury – motywami łodyg roślin i liści czy piór. Baśniowe koronki, frędzle, hafty i subtelne pastele - od bladego różu po pudrowy błękit. 

Wśród nowości na jesień znajdziecie nie tylko ulubione komplety bielizny czy dziewczęce chemise, ale również ubrania na co dzień jak zwiewne sukienki, miękkie kardigany oraz koronkowe zestawy topów i spódnic.

Druga linia to "Oriental Express", czyli kolekcja pełna efektownych i fantazyjnych haftów. Dajcie się zabrać w orientalną podróż do romantycznej Japonii. Egzotyczne, roślinne printy, jedwab, satynę, a także orientalne motywy – akcenty w postaci plisów, kwiecistych wzorów oraz oryginalnych koronkowych zdobień przywodzą na myśl konstrukcję origami.