Chyba nikt nie spodziewał się, że Selena Gomez i Justin Bieber znów się zaprzyjaźnią. Po burzliwym rozstaniu w 2014 roku, które upłynęło pod znakiem wzajemnych oskarżeń, nikomu nie przyszło do głowy to, że jeszcze kiedyś będą ze sobą rozmawiać. Wszystko jednak wskazuje na to, że postanowili odświeżyć znajomość i powalczyć o przyjacielską relację.

Według zagranicznych mediów Justin i Selena odnowili znajomość już jakiś czas temu. Nastąpiło to wtedy, gdy piosenkarka przeszła poważną operację przeszczepu nerki. Prawdopodobnie zbliżyło ich do siebie to, że należą do tego samego kościoła Hillsong. Niedawno Bieber był widziany w domu Gomez, która zorganizowała kameralną imprezę dla najbliższych znajomych. W weekend była para zjadła wspólne śniadanie w kawiarni w Westlake Village. Zobaczcie w galerii ich pierwsze wspólne zdjęcie po prawie 3 latach!

Jak do tej sytuacji podchodzi obecny chłopak Seleny Gomez, Abel Tesfaye, czyli The Weeknd? Jeszcze kilka dni temu docierały do nas informacje o tym, że nie ma nic przeciwko spotkaniom Seleny z jej byłym chłopakiem. Dzisiaj natomiast okazało się, że artysta przestał obserwować na Instagramie bliskich Seleny, m.in. jej mamę. Nie wyciągalibyśmy jednak pochopnych wniosków. A Wy co o tym myślicie?