To był trudny rok dla Seleny Gomez. Po raz kolejny rozstała się ze swoim chłopakiem, Justinem Bieberem. Para planowała razem zamieszkać, jednak i tym razem nie udało im się dogadać, a dawne konflikty dały o sobie znać i uniemożliwiły zbudowanie trwałej relacji. Artysta szybko się pozbierał i kilka tygodni później był już zaręczony z Hailey Baldwin. Obecnie są już po ślubie cywilnym i planują ceremonię w kościele, która prawdopodobnie odbędzie się pod koniec lutego. Natomiast Selena nie poradziła sobie z rozstaniem tak dobrze. W październiku trafiła do szpitala psychiatrycznego z powodu załamania nerwowego. Gwiazda wyznała, że cierpi na depresję od 5 lat. Zrobiła sobie też przerwę od mediów społecznościowych. Dopiero kilka dni temu opublikowała pierwszy post od dawna, składając fanom noworoczne życzenia. Odkąd skończyła terapię, amerykańskie media nie przestają spekulować o tym, że znów jest zakochana. Selena Gomez ma nowego chłopaka? Kim jest młodszy od niej o 4 lata Austin North?

Selena Gomez ma nowego chłopaka?

Prawdopodobnie poznali się pod koniec 2018 roku przez wspólnych znajomych. Według serwisu Hollywood Life Austin North odwiedzał Selenę Gomez w szpitalu psychiatrycznym, wspierając ją w ciężkim okresie. Następnie para wybrała się ze znajomymi na narty i powitali wspólnie Nowy Rok. Na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć z ich wypadu, jedno opublikował sam Austin. To świeża znajomość, ale Gomez i North spędzają ze sobą dużo czasu, świetnie się bawią i dobrze czują w swoim towarzystwie. Według informatora zagranicznego serwisu terapeuta Seleny poradził jej, aby była ostrożna i nie wchodziła w najbliższym czasie w nowe relacje, ale czasami uczucia są przecież silniejsze niż zdrowy rozsądek. Kto wie, może z tej bliskiej będzie albo już jest coś poważnego? Z niecierpliwością czekamy na oficjalny debiut pary na czerwonym dywanie.

Selena Gomez wróciła na Instagram! I opublikowała wzruszający post >>>

Kim jest Austin North, nowy chłopak Seleny Gomez?

Austin North jest początkującym aktorem, który próbuje swoich sił od kilku lat. W 2014 roku zagrał w serialu To nie ja. Możecie kojarzyć go z takich produkcji jak Nadzdolni i Z kopyta. W 2018 roku wystąpił w serialu komediowym All Night. Pochodzi z Ohio, jednak obecnie mieszka z rodziną w Los Angeles. Myślicie, że Austin North i Selena Gomez pasują do siebie? Zobaczcie w galerii, jak wygląda nowy chłopak piosenkarki.