Przyjaźń Seleny Gomez i Demi Lovato rozpoczęła się, kiedy w wieku 7 lat poznały się na planie serialu Barney i przyjaciele, w którym obie występowały. Kilka lat lat temu ich drogi się rozeszły, a w jednym z wywiadów Demi przyznała, że nie są ze sobą tak blisko, ponieważ to naturalne, że niektóre znajomości z dzieciństwa się kończą. Media podgrzewały atmosferę wokół ich „rozstania”, ale ostatecznie okazało się, że gwiazdy pozostają w dobrych stosunkach.

Demi Lovato wciąż przebywa w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków >>>

Selena Gomez o problemach Demi Lovato

Kilka tygodni temu świat zszokowała wiadomość o tym, że Demi Lovato trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Gwiazda zmagała się z uzależnieniem od nastoletnich lat, jednak od 6 była trzeźwa. Niestety na początku roku pokłóciła się ze swoim terapeutą i wróciła do nadużywania alkoholu i innych substancji. Prawdopodobnie wokalistka przedawkowała heroinę, chociaż rodzina poprosiła o zaprzestanie spekulacji na ten temat. Po wyjściu ze szpitala, Demi zadeklarowała, że powróci na odwyk i podziękowała za wsparcie, które otrzymała od fanów i swoich bliskich. Wśród nich znalazł się jej były chłopak Joe Jonas oraz Ellen DeGeneres.

Do niedawna Selena Gomez milczała w sprawie Demi Lovato. Ale w jednym z wywiadów, którego udzieliła kilka dni temu wyznała, że kontaktowała się z nią osobiście, a cała sytuacja bardzo nią wstrząsnęła:

Powiem tylko, że rozmawiałam z nią osobiście. Nie robię takich rzeczy publicznie. Nie chciałam tak. Kocham ją. Znam ją odkąd skończyłam 7 lat. Więc... to właśnie powiem.