Selena Gomez radykalnie zmieniła fryzurę – przefarbowała włosy na blond

„Blondlena wróciła”, „Nareszcie” – to właśnie takie komentarze pojawiły się na Instagramie pod zdjęciem Seleny Gomez, które kilkanaście godzin temu gwiazda opublikowała na profilu swojej kosmetycznej marki Rare Beauty, chwaląc się nową fryzurą. W której, jeśli mam być szczera, trudno ją rozpoznać – Selena Gomez radykalnie zmieniła bowiem fryzurę i, jak już możecie się domyślać po komentarzach, przefarbowała włosy na blond

„Nowy look” – napisała pod zdjęciem. I dodała, że jedyne czego teraz potrzebuje to nowy odcień szminki i różu – oczywiście od Rare Beauty.  Być może, no na fotografii gwiazda nie miała makijażu (a przynajmniej go nie widać), jedyne co rzuca się w oczy – oczywiście oprócz nowego koloru włosów – to paznokcie pomalowane na pastelowe kolory – każdy na inny odcień. Zresztą zobaczcie same. Zdjęcie czeka na was w naszej galerii (u góry strony).

Selena Gomez znów jest blondynką!

Jak słusznie zauważyli fani, to nie pierwszy raz kiedy Selena Gomez przefarbowała włosy na blond. Blondynką została także w 2017 roku, kiedy kolor włosów zmieniła tuż przed galą American Music Awards. Zrobiła wówczas absolutną furorę, a jej nowy wizerunek był szeroko komentowany w internecie. Nic dziwnego, zmiana jest naprawdę radykalna – w końcu naturalny kolor włosów to ciemny brąz, którego głębię podkreślają oczy w tym samym kolorze (i znak rozpoznawczy Seleny Gomez – czerwona szminka). 

Nowy kolor włosów to nie jedyna zmiana, na jaką w ostatnim czasie zdecydowała się Selena Gomez. W połowie kwietnia tego roku gwiazda zrobiła sobie także nowy tatuaż – mały krzyżyk w okolicach obojczyka. To dzieło studia Bang Bang Tatoo, w którym tatuuje się nie tylko Selena (wcześniej zrobiła sobie tam także napis „Rare” przy uchu), ale i jej koleżanka po fachu Vanessa Hudgens.