Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Woody Allen co roku raczy nas nowym filmem. I choć od kilku lat tempo, w jakim powstają obrazy nowojorskiego reżysera, niestety nie do końca przekłada się na ich jakość, 81-letniemu Allenowi weny i zapału do pracy odmówić nie można. Jeszcze w tym roku, a dokładnie 1 grudnia czyli w dzień urodzin filmowca, do kin wejdzie jego najnowsze dzieło Wonder Wheel. W rolach głównych zobaczymy m.in. Kate Winslet, Justina Timberlake'a i Juno Temple. I kiedy my będziemy się zachwycać (lub nie) tegoroczną premierą Allena, on skupi się już na swoim kolejnym obrazie.

„WONDER WHEEL” - ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PLANU NOEGO FILMU WOODY'EGO ALLENA >>> 

Nie jest znany jeszcze ani jego tytuł, ani fabuła. Wiemy jednak, kto pojawi się w obsadzie. Po raz kolejny swoimi aktorskimi umiejętnościami pochwali się Selena Gomez. Artystka, która obecnie skupia się głównie na muzyce i niebawem ukaże się jej trzeci album, ma na swoim koncie kilka ról. Największą popularność przyniosła jej ta w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Z kolei na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać m.in. w Spring Breakers czy Sąsiedzi 2. Kreacja u Allena bez wątpienia może być przełomowym momentem w jej filmografii. 

NOWY, ODWAŻNY TELEDYSK SELENY GOMEZ >>>

Obok Gomez zobaczymy też jedną z najzdolniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia, Elle Fanning. 19-latka pojawiła się ostatnio w prezentowanym na tegorocznym festiwalu w Cannes nowym obrazie Sofii Coppoli, The Beguiled (polska premiera zaplanowana jest na 1 września). Jest to jedna z 6(!) produkcji, w jakich zagrała w tym roku. W swoim dorobku ma też rolę w innej produkcji Coppoli, Somewhere. Między miejscami, a także m.in. w głośnym Neon Demon czy w Czarownicy u boku Angeliny Jolie. 

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu. Widać na nich ubraną w klasyczny trencz Selenę Gomez całującą się z Timothée Chalametem, który również znalazł się w obsadzie. 21-latka kojarzyć możecie z takich produkcji, jak Interstellar, Uwiązani, Kochajmy się od święta czy z serialu Homeland