Selena Gomez dała się już poznać z wielu stron - jako aktorka, piosenkarka, producentka (chodzi oczywiście o serial Netflixa 13 powodów, gdybyście zapomnieli), a także jedna z najchętniej obserwowanych osób na Instagramie, aktywistka, ambasadorka takich marek jak Louis Vuitton czy Coach, a teraz także jako projektantka. Selena połączyła siły ze swoją dobrą koleżanką i byłą asystentką, Theresą Marie Mingus, które razem postanowiły stworzyć linię strojów kąpielowych pod nazwą Krahs. Brzmi dziwnie? Czytając od tyłu już znacznie mniej, prawda?

Krahs nie jest jednak kolejną marką ze strojami kąpielowymi stworzoną przez kolejną celebrytkę. Selena za cel obrała sobie dotarcie do wyjątkowej grupy docelowej, a mianowicie dziewczyn po przeszczepie nerki. Czyli takich, jak ona. To oznacza, że projekty z metkę Krahs różnią się od modeli, jakie możecie znaleźć w większości sklepów. Tworząc stroje, Selena i Theresa kierowały się przede wszystkim tym, aby ich przyszłe klientki czuły się komfortowo i mogły ukryć bliznę po operacji. To umożliwia im zarówno dół od bikini z wysokim stanem, jak i jednoczęściowy kostium-kombinezon z suwakiem na środku. Projektantki zadbały również o szeroką rozmiarówkę, mając na uwadze dziewczyny o różnych kształtach, zaczynającą się od XS i sięgającą XXL.   

Zobacz także: Wiemy, dlaczego Selena Gomez nie lubi, gdy ktoś komplementuje jej urodę!

Selena Gomez wspólnie z przyjaciółką stworzyła kolekcję strojów kąpielowych dla dziewczyn po przeszczepie.

Selena zaprezentowała jeden z modeli strojów kąpielowych Krahs na swoim Instagramie. I pod zdjęciem, tradycyjnie już, zebrała miliony lajków i tysiące komentarzy. Opublikowała również zdjęcie z Theresą, pod którym nie szczędziła swojej koleżance wielu ciepłych słów. „Poznałam Theresę 5 lat temu. Pracowałyśmy razem i zostałyśmy dobrymi przyjaciółkami. Nauczyła mnie, jak podchodzić do świata w radosny, beztroski sposób. Pokazała mi też, jak być silną i nieustraszoną kobietą. Jest piękna, miła i mądra. Dostrzegłam, jak wiele jest w stanie zrobić, by spełniać swoje marzenia. (…) Kocham cię i jestem z ciebie dumna” - napisała Selena. Dziewczyny wrzuciły też do sieci krótką rozmowę, z której możecie nieco więcej dowiedzieć się o idei marki Krahs. Same zaś stroje dostępna są już w sprzedaży w sklepie online.

Zobacz także: Selena Gomez zadebiutuje w zupełnie nowej roli! To będzie przełom w jej karierze