Wygląda na to, że relacje sióstr Kardashian ze światem zewnętrznym w dużej mierze kierują się własną logiką zrozumiałą tylko im. O ile  trudno wkraść się w ich względy, o tyle bardzo łatwo popaść w niełaskę i stracić ich sympatię z byle powodu. Przekonała się o tym wieloletnia makijażystka gwiazd i ich przyjaciółka  – Joyce Bonelli. Tak sądzono dotychczas, ale na światło dzienne wyszły fakty rzucające inne światło na tę skomplikowaną relację.

ZOBACZ TAKŻE: Która z sióstr Kardashian zrezygnuje z noszenia sławnego nazwiska? >>>

A sięga ona korzeniami dekadę wcześniej – Bonelli nie tylko była odpowiedzialna za wizerunek Kourtney, Khloe, Kim Kardashian West, Kylie i Kendall Jenner oraz ich matki, ale też funkcjonowała na zasadzie członka rodziny, jako bardzo bliska przyjaciółka. Jak przyznaje w jednym z udzielonych w ubiegłym roku wywiadów, nawet w trakcie pracy dla innych klientów pozostawała ze sławnymi siostrami w stałym kontakcie i była na bieżąco ze wszystkim, co się u ich działo. Co się stało, że ich drogi się rozeszły?

Do rozstania doszło podobno już rok temu. Nieznane są szczegóły tej sytuacji, natomiast zagraniczna prasa wskazuje, że poszło o pieniądze i to właśnie w odpowiedzi na próby zarobienia na Kardashianach ich kosztem, sławne gwiazdy solidarnie odwróciły się od wieloletniej przyjaciółki, czemu dały wyraz przestając ja followować na Instagramie. Ta długo pozostawała niezruszona i ignorowała tę sytuację. Raz na jakiś czas, jak gdyby nigdy nic, publikowała zdjęcia swoich przyjaciółek, a jednym z ostatnich był post przedstawiający roznegliżowaną Khloe, którą Bonelli maluje, wrzucony z okazji urodzin celebrytki. Pokojowy nastrój towarzyszył makijażystce aż do dziś, ale wygląda na to, że w końcu zdecydowała się rzucić  Kardashiankom rękawice. Ostatni post to jej zdjęcie w szlafroku z napisem F*ck with me I dare you – jeśli to hasło odczytywać jako przekaz w stronę sióstr Kardashian, zanosi się na bardzo medialne rozstanie. Jesteście ciekawi, jaki będzie ciąg dalszy?

ZOBACZ TAKŻE: Khloé Kardashian otwarcie o tym, dlaczego zdecydowała się zostać z Tristanem Thompsonem! >>>