W sprawie zbliżającego się wielkimi krokami ceremonii wiadomo coraz więcej, a w weekend Pałac Kensington uchylił rąbka kolejnej tajemnicy. Jakie będzie ślubne menu? Wiadomo, że zostało ono skomponowane w zgodzie z najnowszymi trendami i nie będzie to klasyczna pięciodaniowa uczta.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i ksiącia Harry'ego - wszystko, co wiemy o tym wyjątkowym wydarzeniu >>>

Cała załoga kucharzy pod przewodnictwem szefa kuchni Marka Flanagana właśnie ukończyła etap degustacji. Czym więc Meghan Markle i książę Harry uraczą swych gości 19 maja w trakcie 2 i pół godzinnego lunchu? Będzie sporo sezonowych warzyw i to prosto z królewskiego ogródka – podane zostaną dania skomponowane na bazie szparag, pomidorów, groszku. Nie zabraknie też deserów – można się spodziewać, że zaserwowany zostanie jeden z klasyków gatunku czyli czekoladowa trufla.

Cała uroczystość będzie miała raczej luźny charakter – para młoda nie planuje wielkiego zasiadanego przyjęcia, a bufet będzie przygotowany w taki sposób, by goście mogli konsumować przygotowane potrawy na stojąco. Skąd taki pomysł? Taka formuła przyjęcia umożliwi świeżo poślubionym Meghan Markle i księciu Harry’emu na pozostanie w większym kontakcie ze wszystkimi zaproszonymi.

Najpewniej bardziej oficjalny charakter będzie miała kolacja wydawana przez księcia Karola w najbliższą sobotę wieczorem, na która zaproszono 200 gości. Wszystkie szczegóły poznamy już za 4 dni!

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Megan Markle - kto ją zaprojektuje? Są nowe typy! >>>