Choć wielokrotnie miała okazje pracować dla najbardziej prestiżowych domów mody, takich jak Gucci, Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, Chanel, Valentino, Marc Jacobs, Roberto Cavalli czy Stella McCartney, topmodelka Kamila Szczawińska nie stroni także od polskich marek. Najlepszy dowód? Ultramodne kolczyki, w których ostatnio pokazała się na swoich InstaStories, zdradzając przy okazji, że biżuteria pochodzi z najnowszej kolekcji marki Berries. Jak na modelkę i influencerkę przystało, Kamila Szczawińska wybrała jeden z najmodniejszych w tym sezonie modeli – kolczyki emaliowane, które są silnym trendem na wiosnę i lato 2022, lansowanym na światowych wybiegach.

Kamila Szczawińska w emaliowanych kolczykach polskiej marki Berries

Emaliowane kolczyki w miętowym kolorze, bo właśnie na nie postawiła modelka, musiały wzbudzić zachwyt jej obserwatorek i sprawić, że została zasypana pytaniami o to, gdzie można je kupić. Kamila Szczawińska postanowiła więc opublikować InstaStory, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. 


fot. Instagram.com/kamilaszczawinska

„Podaję zbiorczą odpowiedź – moje kolczyki to @berriesandco. To moje ukochane i nie rozstaje się z nimi nawet na chwilę” – napisała, dodając, że w ofercie polskiej marki dostępne są także modele w innych kolorach – pomarańczowe i fioletowe [dokładnie w odcieniu fuksji – przyp. red.]. Soczyste, energetyczne... – w sam raz na letnie dni! 

Emaliowane kolczyki – modna biżuteria na lato 2022

W ofercie marki Berries znajdziecie zresztą nie tylko prostokątne emaliowane kolczyki, na jakie postawiła Kamila Szczawińska, ale i okrągłe modele – w kilku opcjach kolorystycznych do wyboru (za każdym razem jednak wykończone modnym obecnie złotem). Nic dziwnego, emaliowana biżuteria to jeden z najsilniejszych trendów na lato 2022, który powrócił na fali sentymentu do stylu z lat 2000. Lansuje go zresztą nie tylko topmodelka, ale i inne gwiazdy: Dua Lipa, Megan Fox, Chiara Ferragni czy Kim Kardashian. Emaliowane kolczyki, ale i naszyjniki czy pierścionki znajdziecie więc w najnowszej ofercie wielu biżuteryjnych marek. A także popularnych sieciówek, które swoim starym zwyczajem, depczą po piętach największym domom mody. Poniżej wskazujemy modele, które szczególnie wpadły nam w oko. Może wam też się spodobają!