Serial, który powstał na podstawie serii komiksów Archie Comics zdobył serca widzów i jest obecnie jednym z najpopularniejszych zarówno wśród młodzieży, jak i nieco starszych osób. My do szkoły już dawno przestałyśmy chodzić, ale przyznajemy, że fabuła Riverdale tak nas wciągnęła, że z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki i śledzimy perypetie przyjaciół niewielkiego i z pozoru spokojnego miasteczka. Mimo tego, że na antenę The CW – telewizji, która jest odpowiedzialna za produkcję obrazu – oraz na platformę Netflix trafiły dopiero trzy epizody, 3. sezon zapowiada się na najbardziej mroczny. Niebezpieczna gra, z którą mieli styczność rodzice głównych bohaterów, rytualne morderstwa, które próbują rozwikłać Betty i Jughead oraz sekta, do której należą Alice oraz Polly Cooper to tylko niektóre z tajemniczych wątków.

Riverdale 3: Betty Cooper i Jughead Jones nie będą razem?

Ostatni odcinek Riverdale wzbudził wśród fanów wiele emocji. Archie w nielegalnych walkach organizowanych przez dyrektora zakładu poprawczego, w którym przebywa za morderstwo, którego nie popełnił (Wy też uważacie, że przy tym wątku scenarzystów trochę poniosła fantazja?), Veronica otwierająca elegancki bar w piwnicy Pop's Chock'lit Shoppe, którego również jest właścicielką, a także romans między FP Jones i Alice Cooper, których dzieci są parą to nic w porównaniu z wątkiem Jugheada i Betty. Przynajmniej tak twierdzą fani. Po emisji ostatniego odcinka w sieci nawiązała się gorąca dyskusja na temat przyszłości naszej ulubionej pary. Wszystko przez pocałunek, który wydarzył się między Jugheadem i Ethel. Mimo tego, że był tylko chłodną kalkulacją (chłopak Betty potrzebował instrukcji gry, ale aby ją otrzymać, musiał pocałować Ethel – tak według niej należało postąpić zgodnie z tajemniczymi regułami) fani zaczęli zastanawiać się, co stanie się w momencie, gdy cała sprawa wyjdzie na jaw.

KJ Apa, czyli serialowy Archie z „Riverdale” zadebiutował na wielkim ekranie! Mamy zwiastun „The Hate U Give” >>>

Nie jesteśmy pewni, czy Betty dowie się o pocałunku Jugheada i Ethel (chociaż prawdopodobnie tak będzie), ani jaki będzie to miało wpływ na ich związek. Przypomnijmy, że już raz się rozstali (w 2. sezonie, kiedy Jughead chciał chronić swoją ukochaną przez żądnymi zemsty Wężami). Kolejną kwestią jest to, że ich związek przetrwał moment słabości Betty. Pamiętacie scenę, w której pocałowała Archiego? Jedno jest pewne, Riverdale 3 zapewni nam niezłą dawkę emocji, a kolejne odcinki wyjaśnią to, czy Bughead przetrwa kryzys!