To był dzień pełen niesamowitych koncertów, zagrali, m.in. Hozier i Years & Years. Tym bardziej cieszymy się, że znaleźliście czas, by tak licznie odwiedzić naszą strefę podczas spotkania z Osi Ugonoh. Osi pojawiła się u nas w zestawie od polskiej marki Project Mess Martyny Drozdowskiej. Wybrała krótki top i spódniczkę w różowo-niebieską kratę. Więcej projektów tej marki znajdziecie i kupicie TUTAJ. Odpowiedziała na przygotowane przez nas pytania, ale chętnie rozmawiała także z gośćmi. Kilkanaście osób miało możliwość zadania Osi pytania.

Co interesowało was najbardziej? To, czy ma kompleksy - jak zwykle zwróciła uwagę na swoje stopy (rozmiar 42) i śmiała się, że nawet do zestawu, który miała na sobie dopasowała buty pożyczone od... kolegi. Padły również pytania o ulubionych projektantów, a Osi wymieniła polską markę - duet Bohoboco. Dodała jednak, że jej marzeniem jest przejście po wybiegu na pokazie Moschino. I oczywiście udział Osi w programie "Top Model" - modelka przyznała, że zawsze najbardziej stresowały ją oceny MarcinaTyszki, a po programie najczęściej widuje się z KasiąSokołowską, z którą zdarza jej się pracować podczas pokazów.

Po rozmowie Osi znalazła również czas na zdjęcia - jeśli udało wam się być na miejscu i stanęliście na ściance obok modelki, szukajcie swoich zdjęć w GALERII

Zobaczcie, co działo się podczas spotkania.

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik czy Osi Ugonoh - która wyglądała lepiej na Open'er Festival?

ZOBACZ TEŻ: Open'er Festival. Moda festiwalowa, dzień 3

ZOBACZ TEŻ: Instaglam: Fashion Stage Open'er 2015 dzień 2