Po ogromnym sukcesie, jaki odniosły tegoroczne kubki świąteczne, Starbucks nie osiada na laurach. Sieciówka kilka dni temu podzieliła się ze swoimi fanami zmianami w menu, które będą wprowadzane przez cały 2017 rok. Czeka nas fala nowych napoi, kaw, ofert śniadaniowych i lunchy! 

ZOBACZ 13 ŚWIĄTECZNYCH KUBKÓW STARBUCKSA >>>

Na pierwszy rzut chyba najważniejsza rzecz, czyli powrót kultowej "Smoked Butterscotch Latte". Niech podniosą do góry ręce Ci, którzy tak jak my pokochali kawę o smaku sławnych holenderskich cukierków maślanych? Gorący napój powróci w styczniu, niestety ponownie tylko na określony czas.

Kolejną nowością będzie coś dla miłośników kawy latte. "Cascara Latte" to napój, który doprawiony został tzw. zewnętrzną skórką owoców kawy. Zazwyczaj ta część rośliny była usuwana, jednak aby zapobiec nadmiernemu powstawaniu odpadów spożywczych, znaleziono sposób na jej wykorzystanie. Owocowa i rozgrzewająca kawa pojawi się w ofercie Starbucksa w styczniu. 

"Starbucks Cold Brew Cocoa And Honey With Cream" to napój, który pojawi się w sprzedaży w lipcu, niestety tylko w wybranych lokalach. W skład zimnej kawy wchodzić będzie kakao, miód i śmietanka. Idealne połączenie na upalne, letnie dni i wieczory!

Sporo nowości pojawi się również w ofercie śniadaniowej i lunchowej w tzw. "Starbucks Bistro". Sieciówka wprowadzi pierwszą, bezglutenową kanapkę, muffiny jajeczne i organiczną zupę. Sieciówka stawia na innowacyjność w żywieniu!