Podczas tegorocznej edycji Open’er Festival dzieją się dziwne rzeczy. Dosłownie! Jedną z atrakcji gdyńskiego wydarzenia jest strefa „Stranger Things” stylizowana na Arcade Palace, czyli salon gier, który możecie kojarzyć z drugiego sezonu serialu Netflixa. Otwarcie obiektu zbiegło się z premierą trzeciego sezonu produkcji, której premiera miała miejsce 4 lipca (kto już obejrzał całość?) i jest najlepszą możliwą promocją obrazu braci Duffer.

W strefie, którą możecie znaleźć tuż obok Alter Stage, czekają na Was automaty do gier rodem z lat 80. Żeby na nich zagrać, najpierw musicie odczekać swoje w kolekcje - ostrzegamy, jest spora, a następnie na wejściu otrzymujecie 5 żetonów. Wybieracie automat, a co za tym idzie określony do pobicia rekord. Jeśli Wam się to uda, zgarniacie nagrodę - plakat, książkę czy komiks. Prawdziwą gratką dla fanów „Stranger Things” jest automat Dig Dug - na pewno pamiętacie go z 2. części serialu, kiedy to Max pod pseudonimem MADMAX pobiła rekord Dustina. Jeżeli Wam również się poszczęści, wygrywacie BMX-a!

Więcej o strefie oraz dostępnych tam atrakcjach w naszym wideo. Zobaczcie koniecznie!

Zobacz także: „Stranger Things”: rozmawialiśmy z obsadą! Sprawdźcie, co powiedzieli nam Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli Mike i Lucas