Wiadomo, że lato to sezon letnich festiwali i plenerowych spotkań z przyjaciółmi. Spanie w namiocie, maraton koncertów muzycznych ulubionych wykonawców czy przedłużające się do białego rana spotkania ze znajomymi są nieodłącznymi elementami każdego lata. Niestety w czasie wakacji nie zawsze można liczyć na higieniczne warunki i komfort, co może być szczególnie uciążliwe w czasie okresu. Wybór odpowiednich produktów higienicznych w czasie „trudnych dni” pozwoli przejąć kontrolę i cieszyć się latem bez ograniczeń.

 

Tampax stworzył wyjątkowy produkt, który zapewnia higienę i komfort w każdych warunkach. Tampony Compak Pearl mają wbudowany aplikator, który wystarczy raz kliknąć, aby był gotowy do użycia. Dzięki niemu ręce nie mają bezpośredniego kontaktu z ciałem, co jest idealnym rozwiązaniem w mało higienicznych i niekomfortowych warunkach, jak np. muzyczne festiwale. 

Po aplikacji tampon delikatnie się rozszerza, dopasowując się do wnętrza kobiecego ciała, zapewniając w ten sposób pełną ochronę. Sznureczek ze specjalnym warkoczem daje dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem. Oprócz tego mają świetny design, dlatego spokojnie możemy wrzucić je do torebki i niczym się nie martwić. Zobaczcie w galerii poniżej, jak wyglądają!

Tampax na Kraków Live Festival 2018

Oprócz dostępnych, darmowych tamponów Compak Pearl, na specjalnie przygotowanej strefie było mnóstwo atrakcji – nie tylko dla dziewczyn! Jednym z najbardziej obleganych stoisk na strefie Tampax było to z koloryzowaniem włosów fluorescencyjnymi farbami. W długiej kolejce czekali również mężczyźni, którzy postanowili zaszaleć i pofarbować włosy np. na neonowy róż! Aby dopełnić festiwalowy look, Tampax zapewnił także ozdabianie twarzy kryształkami. Efekt był naprawdę powalający. Kolejną atrakcją była specjalna instalacja umożliwiająca wykonanie trójwymiarowych zdjęć, gdzie pozowały grupy przyjaciół oraz zakochane pary :)

Tampax udowodnił, że można bawić się bez ograniczeń niezależnie od sytuacji! A wszystko to odbyło się na tle baniek mydlanych, które tworzyły instagramowe warunki do pamiątkowego zdjęcia. Zobaczcie naszą relację!