Jedno jest pewne, Nicki Minaj lubi szokować swoimi odważnymi stylizacjami i uwielbia eksponować kobiece kształty. Część z Was może uważać je za zbyt odważne, ale z pewnością pojawi się też druga grupa osób, która stwierdzi, że piosenkarka ma swój indywidualny styl i odwagę do jego publicznego prezentowania.

Podczas paryskiego tygodnia mody Nicki Minaj wspólnie ze swoją stylistką zaprezentowały szereg oryginalnych stylizacji, w których jedną z głównych ról odgrywały kosmiczne okulary przeciwsłoneczne, topy podkreślające biust artystki, skąpe spódniczki, doczepiane włosy i długie buty za kolano. Całość musiała prezentować się nienagannie i wyróżniać z tłumu wystylizowanych gwiazd zasiadających w pierwszym rzędzie podczas paryskich pokazów.

Zadanie wyróżniania się w tłumie zostało wykonane perfekcyjnie. Stylizacji Nicki Minaj nie dało się nie zauważyć. Na wiele z nich uwagę zwróciły uwagę mediów na całym świecie, jednak to ta, którą królowa kobiecego rapu zaprezentowała podczas pokazu Haidera Ackermanna została okrzyknięta za najodważniejszą i najbardziej oryginalną. Piosenkarka oglądała kolekcję kolumbijskiego projektanta prawie topless.