Fascynacja modą, poszukiwanie ciekawych inspiracji w postaci florystycznych motywów, odkrywanie nowych faktur to główne zadania projektantów SUGARFREE. Według nich kodem nadchodzącego lata będą lekkie formy i kwiatowe motywy. W kolekcji FLOWER proponują lekki, zwiewny styl z kobiecym sznytem. Modne motywy, falbany, wiązania to letni i nowoczesny pomysł na summer look, który sprawdza się każdego lata. Charakter kolekcji idealnie wpisuje się w plenery egzotycznego Meksyku, w którym odbyła się sesja wizerunkowa marki. Meksykańskie przestrzenie to nie tylko wizualna uczta, czuć w nich klimat letniej beztroski i komfortu podobnie jak w kolekcji FLOWER, w której oprócz kobiecych fasonów poczynając od sukienki maxi oraz zwiewnego pareo po kostiumy i klapki plażowe, okulary słoneczne, kapelusz wraz z flakonem letniego zapachu perfum dopełniającym całości.

Kolekcja nasuwa skojarzenia z ciepłym i słonecznym latem w plażowym klimacie. Charakteryzuje ją dominujący kolor w postaci pudrowego różu, w towarzystwie naturalnych, słomkowych odcieni kapelusza i dopasowanych do kolekcji klapek, czy espadryli. Niezbędnym detalem uzupełniającym plażowy klimat kolekcji są okulary przeciwsłoneczne oraz ręcznik utrzymany w tonacji kolorystycznej całości.

Najbardziej pożądane w tym sezonie motywy florystyczne stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla wszystkich fanów modowej estetyki i casualowego stylu. Czas więc uzupełnić swoją letnią garderobę o kolekcję FLOWER od SUGARFREE.

Kolekcja dostępna od połowy czerwca w salonach PEPCO w całym kraju i za granicą.


Zobacz także: