Jeśli wydaje wam się, że widzieliście już ślubne stylizacje z sukniami Elie Saab w roli głównej, macie rację. Gwiazdy, które w nich występowały, wybierały jednak suknie z kolekcji haute couture, niedostępne w ogólnej sprzedaży. Linia na wiosnę 2017 jest pierwszą kolekcją ślubną projektanta.

Znalazły się w niej zarówno charakterystyczne dla Eliego Saaba koronki, jak i ślubne perły, czy ozdobne pióra i błyszczące kamienie. W tej linii coś dla siebie znajdą i miłośniczki ślubnej klasyki, i zwolenniczki awangardowych rozwiązań - dla tych ostatnich propozycją będzie na przykład ślubny kombinezon. 

W sukni Elie Saab na swoim ślubie wystąpiła m.in. Alexandra Lenas, aktualnie żona Seana Parkera, który należał do grupy tworzącej Facebook Ich wesele wycenione zostało na około 10 milionów dolarów, nic więc dziwnego, że panna młoda mogła sobie pozwolić na suknię prosto z wybiegu haute couture. Suknię Elie Saab wybrała też na swój ślub Claire Lademache, wychodząc za mąż za księcia Luksemburga. Na projekt tego samego autora zdecydowała się także inna księżniczka - Księżniczka Stefania z Monako

Zobaczcie lookbook pierwszej kolekcji ślubnej Elie Saab na wiosnę 2017 w naszej galerii