Kulinarny trend zza oceanu w końcu dotarł do naszego kraju. Czarne lody, nazywane na Instagramie #gothicecream, możecie od niedawna dostać w Polsce, a dokładnie w Warszawie przy ul. Chmielnej 20. Sweet Corner to pierwsza lodziarnia w stolicy, serwująca grafitowe lody, a my nie możemy się doczekać, kiedy ich spróbujemy!

Niewielka lodziarnia z Polski w rankingu najlepszych na świecie! >>>

Jak zapewniają twórcy, do produkcji lodów używają mleka dostarczanego przez ekologicznych dostawców. Mają w składzie aktywowany węgiel z kokosa i powstają w niewielkich partiach, dlatego na miejscu na klientów zawsze czeka świeża porcja czarnych lodów. A najlepsze jest to, że... smakują jak nutella! Mają nie tylko wspaniałe walory smakowe, ale również właściwości prozdrowotne, m.in. oczyszczają organizm i wybielają zęby.

Są eko, dobrze wyglądają na Instagramie i jeszcze lepiej smakują! Jesteśmy pewne, że wkrótce Warszawiacy pokochają czarne lody od Sweet Corner, a na Chmielnej ustawią się dłuższe kolejki niż po ciepłe pączki. Zobaczcie poniżej, jak prezentują się najmodniejsze lody tego sezonu!