MATERIAŁ PARTNERA

Na dworze skrzący się śnieg, na stole smakowite potrawy, które wszyscy znamy od dzieciństwa, pod obrusem sianko, pachnąca lasem choinka sięga aż do sufitu. A pod tą choinką na każdego z domowników i wigilijnych gości czeka miła niespodzianka. Pięknie zapakowany prezent to dowód naszej pamięci i miłości, którą w ten magiczny wieczór szczególnie chcemy sobie okazywać.

W przedświątecznej gonitwie na szukanie prezentów zawsze musi znaleźć się czas. Trudno przecież wyobrazić sobie Wigilię Bożego Narodzenia bez kolorowych paczuszek, choćby tych najskromniejszych, ale zawsze darowanych z głębi serca. Jakie upominki cieszą nas najbardziej? Polacy bardzo lubią być obdarowywani kosmetykami. Cenią je sobie zarówno panie, jak i panowie, a taka paczuszka z pachnącą, pielęgnacyjną zawartością  jest zawsze mile widziana i pożądana.

W tym roku mamy możliwość sprawić naszym najbliższym jeszcze większą radość. Możemy bowiem wybierać z pośród kilkunastu, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych, które na święta przygotowała firma Unilever. Zestawy skomponowane zostały w taki sposób, aby maksymalnie spełnić oczekiwania konsumentów - wśród produktów nie zabraknie nowości, ale dostępne będą również warianty z podstawowym portfolio. Rekomendowane ceny zestawów to gwarancja, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich bliskich. W gustownych pudełeczkach znajdziemy lubiane kosmetyki dla niej i dla niego marek Dove, Dove DermaSpa, Vaseline, Axe, Dove Men+Care, Timotei oraz Rexona.