Popularna amerykańska marka Victoria’s Secret ma wiele zwolenniczek również w naszym kraju. Do niedawna polskie klientki mogły robić zakupy w salonie w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. A do dyspozycji miały produkty kosmetyczne, m.in. zapachy, mgiełki, żele pod prysznic, błyszczyki, akcesoria takie, jak, torby, plecaki, kosmetyczki, etui, zawieszki, natomiast z bielizny – majtki.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻOWIE I FACECI ANIOŁKÓW VICTORIA'S SECRET >>>

A już niebawem asortyment marki promowanej przez seksowne Aniołki pojawi się w pierwszym w naszym kraju oficjalnym salonie Victoria's Secret. Otworzy się on 30 sierpnia w warszawskiej Arkadii. W ofercie pojawi się zdecydowanie większy wybór kultowej bielizny, w tym kolekcje: Body by Victoria, Very Sexy, Dream Angels, Bombshell, bieliznę bawełnianą, a także linia Victoria’s Sport. Obok bieliźnianych bestsellerów w salonie znajdą się też flagowe zapachy marki,  produkty pielęgnacyjne do ciała oraz Victoria's Secret PINK - kolekcja staników, majtek, ubrań na co dzień oraz kosmetyków. 

Pierwszy oficjalny salon Victoria's Secret w Polsce przykuje uwagę różową (jakżeby inaczej!) witryną, a wnętrze sklepu wypełnią kandelabry, detale inspirowane bielizną oraz czarno-białe zdjęcia Aniołków. Pojawi sią także tapeta w kultowy paskowy wzór kojarzony z marką, a w tylnej części sklepu znajdziemy monitory z relacjami z pokazów VS. Co więcej, w specjalnie wydzielonej strefie z wykończonymi aksamitem meblami, będzie można spotkać się z brafitterkami oraz przetestować zapachy.

Marka założona w 1977 roku w San Francisco przez przez Roya Raymonda, ma ponad 1600 sklepów na całym świecie. W Polsce reprezentuje ją międzynarodowa firma franchisingowa Alshaya Poland, natomiast za realizację strategii komunikacji marki oraz relacje z mediami odpowiedzialna będzie agencja Prêt-à-Porter PR.

AKTUALIZACJA:

Zobaczcie wideo, w którym Aniołki Victoria's Secret Elsa Hosk, Alessandra Ambrosio i Josephine Skriver zapraszają na otwarcie pierwszego sklepu VS z pełnym asortymentem w Polsce!