Sylwia Bomba przeżywa bardzo trudne chwile. Fotografka, która zyskała rozpoznawalność jako charyzmatyczna komentatorka w popularnym programie TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, w środę późnym wieczorem przerwała milczenie i potwierdziła krążące w mediach informacje o nagłej śmierci swojego byłego partnera.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi - czytamy we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Sylwia Bomba żegna byłego partnera i ojca swojej córki

Uczestniczka dwunastej edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie przyznała, że odejście Jacka Ochmana jest dla niej dużym ciosem. W poruszającym oświadczeniu celebrytka podziękowała również internautom za liczne słowa wsparcia.

Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy - napisała na InstaStory.

Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby - dodała.

Kim był Jacek Ochman?

Kończąca w tym roku 35 lat Sylwia Bomba i starszy od niej o 14 lat Jacek Ochman byli razem przez kilka lat. W 2018 roku para doczekała się swojego jedynego wspólnego dziecka – córki o imieniu Antonina. O ich rozstaniu dowiedzieliśmy się oficjalnie w lipcu ubiegłego roku. Celebrytka oznajmiła wówczas, że to ona zdecydowała się zakończyć związek z ojcem swojej pociechy.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - napisała.

Wbrew wcześniejszym deklaracjom, Sylwia Bomba zdecydowała się później opowiedzieć publicznie o kulisach rozstania z Jackiem Ochmanem. Ujawniła, że choć w jej relacji z ekspartnerem pojawiły się poważne problemy, to ze względu na swoją córkę starała się przez dłuższy czas ratować ich związek.

Zobacz także:

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. (...) Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa - wyznała w wywiadzie dla „Party”.

Sylwia Bomba zaznaczyła wówczas, że zależy jej na tym, aby jej rozstanie z partnerem nie wpłynęło na jego relacje z Antosią.

Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły - mówiła.

Jacek Ochman był biznesmenem i miłośnikiem futbolu. W latach 2015-2021 pełnił funkcję prezesa klubu piłkarskiego Znicz Pruszków. Przyczyna śmierci mężczyzny nie została podana do wiadomości publicznej. Z nieoficjalnych doniesień serwisu plotkarskiego Pudelek.pl wynika, że były partner gwiazdy TTV najprawdopodobniej zmarł z powodu przedawkowania alkoholu.