Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, znany w sieci lepiej jako JDabrowsky, to jedni z najmłodszych rodziców w polskim show-biznesie. Piosenkarka i youtuber powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, gdy mieli odpowiednio 21 i 23 lata. Co ciekawe, para postanowiła nie zwlekać zbyt długo z ponownym powiększeniem swojej rodziny i już w listopadzie ubiegłego roku oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno zdradzili też jego płeć.

Sylwia Przybysz po raz drugi zostanie mamą

Okazało się, że córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego, Pola, w przyszłym miesiącu doczeka się siostry.

- Już niedługo przewaga kobiet w domu się zwiększy - z 2:2, do 3:2 - ogłosił dumny tata na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Wieści o drugiej ciąży Sylwii Przybysz nie były wielkim zaskoczeniem dla jej fanów. Artystka i jej partner wcześniej wielokrotnie zapewniali, że marzą o licznej rodzinie. Na przykładzie własnych doświadczeń doszli też do wniosku, że mała różnica wieku między rodzeństwem to jak najbardziej dobry pomysł.

Sami widzimy pozytywy małej różnicy wieku między dziećmi. U mnie między naszą piątką zazwyczaj był rok różnicy i teraz to sobie cenię, bo mam siostry przyjaciółki, nie ma między nami żadnych barier. Bardzo też bym chciała, żeby Polusia, mając rodzeństwo w zbliżonym do siebie wieku, miała takie fajne życie - wyznała niedawno Sylwia w wywiadzie dla parentingowego serwisu Anny Lewandowskiej, babybyann.com.

Sylwia Przybysz o pierwszym porodzie: "Nie przygotowałam się"

Młoda mama myślami jest już przy kolejnym porodzie. Nauczona doświadczeniem, szczerze przyznaje, że tym razem przygotowuje się do niego już o wiele bardziej świadomie. Nie ukrywa, że za pierwszym razem podczas kompletowania wyprawki do szpitala zaliczyli z Jankiem sporą wpadkę.

Gdy dzidziuś się urodzi, zadaniem taty jest szybko podać ubranka, w które dzidziuś będzie ubrany. Pamiętam, że nie przygotowałam się za bardzo z tego do porodu z Polą. Pani położna chciała od Jaśka rzeczy, a on biedny nie wiedział w ogóle w co ubrać i co podać, a ja byłam chwilę po porodzie, także ciężko było to zorganizować - wyznała w nowym filmie na swoim kanale na YouTube.

Zobacz także:

- Teraz stwierdziłam, że się przygotuję i zapakowałam w oddzielny woreczek ubranka, które są pierwszymi ubrankami, w które nasz dzidziuś będzie ubrany po porodzie - dodała.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.