3 dni temu Meghan Markle i książę Harry powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ciąża Amerykanki od momentu ogłoszenia wzbudzała wiele emocji, dlatego świat wstrzymał oddech, gdy Pałac Kensington poinformował, że księżna i książę Sussex zostali rodzicami chłopca, który urodził się o godzinie 5:26 czasu londyńskiego i ważył 3,26 kg. Dwa dni po porodzie para książęca pokazała swojego syna. Meghan Markle wystąpiła w eleganckiej, skromnej białej sukience marki Wales Bonner. Cała rodzina na fotografiach autorstwa Chrisa Allertona wygląda na szczęśliwych, a maleństwo jest wyjątkowo grzeczne. Sam książę Harry przyznał, że nie wie, po kim ich synek jest tak spokojny. Dodał również, że rodzicielstwo to dla wspaniałe i wyjątkowe doświadczenie. Kilka godzin po tym, jak media obiegły zdjęcia nowego członka rodziny królewskiej, dowiedzieliśmy się również, jak ma na imię. Spekulacje na ten temat trwały od miesięcy. Okazało się, że mieli rację Ci, którzy obstawiali połączenie kultury amerykańskiej i brytyjskiej. Dziecko Meghan i Harry’ego ma dwa imiona i oficjalnie nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jest on ósmym prawnukiem królowej Elżbiety II i siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. 

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego pozbawiony tytułu? Dlaczego Archie Harrison nie będzie księciem?

Meghan Markle po poślubieniu księcia Harry’ego otrzymała tytuł, stając się księżną Sussex. Dlatego jasne było to, że ich dziecko również będzie miało książęcy tytuł. Rebecca English, dziennikarka serwisu Daily Mail, opublikowała post na Twitterze w którym potwierdziła, że z informacji, jakie udało jej się ustalić, syn Meghan i Harry’ego nie jest księciem: „Udało mi się potwierdzić, że Archie Harrison Mountbatten-Windsor nie będzie miał tytułu”. Nie wiadomo, co wpłynęło na taką decyzję. Być może podjęła ją królowa Elżbieta II, która w 2012 roku ogłosiła, że wszystkie dzieci Kate Middleton i Williama będą tytułowani. Meghan i Harry również mogli odrzucić tytuł książęcy dla swojego syna. Brytyjska dziennikarka ujawniła również, że Archie Harrison jest po prostu… Paniczem (z ang. Master). Spodziewaliście się, że syn Meghan Markle i księcia Harry’ego nie będzie miał tytułu?

Imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego – wiemy, jakie imię para wybrała dla swojego syna! Nosi je bohater popularnego serialu >>>