Niedawno, byłyśmy zaskoczone, że Anna Dąbrówka, starsza córka Natalii Kukulskiej i perkusisty Michała Dąbrówki ma już 16 lat! Teraz jesteśmy w jeszcze większym szoku, bo okazuje się że syn słynnej pary – Jan Dąbrówka jest całkiem dorosły – 24 czerwca 2021 roku świętował 21. urodziny! To właśnie z tej okazji piosenkarka zdecydowała się opublikować na Instagramie wspólne zdjęcie z synem. Jak wygląda syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki? Będziecie zaskoczone i zaskoczeni! Choć właściwie może nie, bo młody mężczyzna jest łudząco podobny do jednego z rodziców. 

Jak wygląda Jan Dąbrówka – syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki?

„Pierwsza!!! 00:05 24 czerwca 2000 r. pojawił się na świecie mój pierworodny Jan Dąbrówka @jazzio00. Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu - ja już to wiem - teraz niech się świat na Tobie pozna!!! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu a pod spodem jeszcze mocniej!!! 21 lat. Serio?????????” – napisała Natalia Kukulska pod zdjęciem z synem, sama będąc w szoku, kiedy to się stało, że syn dorósł.

My nie kryjemy zdziwienia, że Jan Dąbrówka jest tak bardzo podobny do ojca. Chłopak ma blond włosy i dokładnie takie samo spojrzenie co tata. I jak on nosi wąsy – choć zdecydował się na takie w retro wydaniu. Najlepiej zresztą zobaczcie sami: 

„To Twój syn? Olaboga!” – w komentarzach pisali fani i przyjaciele artystki, dodając że, Jan „jest bardzo podobny do taty”. Wszyscy zgodnie życzyli mu też wszystkiego najlepszego. My też dołączamy do życzeń Sto lat i samych sukcesów! I wspaniałej kariery muzycznej, bo Jan Dąbrówka idąc w ślady rodziców, swoją przyszłość postanowił związać właśnie z nią. „Robię pi pu pi pu bum cyk cyk na rzeczach wydających dźwięki” – możemy przeczytać na jego profilu na Instagramie. A na feedzie obejrzeć kilka zdjęć, a nawet filmów z koncertowania. 

No cóż, nie brak mu też poczucia humoru.

Natalia Kukulska – dzieci

Jan Dąbrówka to pierwsze dziecko Natalii Kulkulskiej i Michała Dąbrówki. Chłopak ma dwie młodsze siostry, wspomnianą już 16-letnią Anię, a także malutką Laurę, która przyszła na świat w 2017 roku.