Szaleństwo Zakupów w październikowych wydaniu Glamour.

Szaleństwo Zakupów to akcja zakupowa z atrakcyjnymi zniżkami nawet do 50 proc., przyciągająca co roku miłośników mody. Kupony rabatowe zostały zaprezentowane w specjalnym dodatku dołączonym do październikowego wydania magazynu Glamour.

Tegoroczna edycja Szaleństwa Zakupów odbędzie się w weekend 7 i 8 października. Akcja jest wyjątkowa dzięki towarzyszącym jej eventom, a także prezentom, które uczestniczki mogą odebrać w Strefach Szaleństwa Zakupów w wybranych centrach handlowych –  CH Forum w Gliwicach, Galeria Kazimierz w Krakowie,  Avenida Poznań w Poznaniu oraz  Złote Tarasy w Warszawie. W tym roku na uczestniczki akcji czeka ponad 4200 prezentów. W strefach Szaleństwa Zakupów skorzystać można będzie także z dodatkowych atrakcji, m.in. z porad stylistów i ekspertów, jak wizażyści oraz styliści paznokci, a także wziąć udział w konkursie Łowcy Stylu i wygrać zakupy o wartości 1000 zł.


NASZ PRZEWODNIK ZAKUPOWY - Szaleństwo Zakupów krok po kroku

Koniecznie zakup październikowe wydanie magazynu Glamour

1. W pierwszej części dodatku znajdziesz oferty partnerów biorących udział w Szaleństwie Zakupów. Oferty podzieliliśmy na następujące działy: MODA, URODA, HOME & DESIGN, LIFESTYLE. Znajdują się tam również informacje o produktach, których dotyczy zniżka, lub o prezencie, który otrzymasz za zakupy w danym sklepie.
2. Kupony ułożyliśmy w kolejności alfabetycznej i znajdziesz je w drugiej części dodatku. Przy kasie nie zapomnij okazać sprzedawcy wybranego kuponu. Jeśli robisz zakupy online, zniżkę lub prezent otrzymasz, gdy podczas składania zamówienia podasz hasło rabatowe.
3. Adresy wszystkich sklepów i punktów usługowych biorących udział w akcji znajdziesz na stronie szalenstwozakupow.pl
4. Na kolejnych stronach przeczytasz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Strefach Szaleństwa Zakupów, znajdujących się w Gliwicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.
5. Oprócz platformy rabatowej szalenstwozakupow.pl możesz korzystać z darmowej aplikacji. Dzięki temu uzyskasz dostęp do jeszcze większej liczby aktualnych ofert oraz informacji o markach biorących udział w akcji.
6. Oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów akcji.
Szczegóły regulaminu Szaleństwa Zakupów znajdziesz na szalenstwozakupow.pl


PREZENTY W STREFIE SZALEŃSTWA ZAKUPÓW - JAK OTRZYMAĆ PREZENT?

1.    Zrób zakupy za min. 50 zł w przynajmniej trzech sklepach biorących udział w akcji.
2.    Przyjdź z paragonami i magazynem „Glamour” do strefy Szaleństwa Zakupów (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gliwicach) w godzinach 12.00–18.00.
3.    Za paragon i wycięty z dodatku kupon na niespodziankę otrzymasz atrakcyjny upominek.
4.    Pamiętaj, że liczba prezentów jest ograniczona – odwiedź nas jak najszybciej!
5.    Szczegóły znajdziesz na szalenstwozakupow.pl